Zajíc opět zažil pořádnou zátěž: První týdny v Budějovicích byly hodně náročné, z Polska jsem na to nebyl vůbec zvyklý

Zajíc opět zažil pořádnou zátěž: První týdny v Budějovicích byly hodně náročné, z Polska jsem na to nebyl vůbec zvyklý

Když se Tomáš Zajíc zjevil v nedávné přípravě proti Dukle pod hrotem uprostřed záložní řady, bylo to překvapení, protože hrál celý život jen útočníka...

"Musel jsem hodně bránit, to mi nevyhovovalo," usmívala se nová akvizice Dynama České Budějovice.

V dalším utkání proti Vlašimi v Temelíně už ovšem vepředu byl a na demolici druholigového celku se podílel dvěma přesnými zásahy.

"V tomto případě už jsem byl na hrotu a doufám, že tam budu i dál. Celý život jsem hrál v útoku, nikdy jsem nic jiného nehrál," ozřejmil svěřenec Jozefa Webera, jehož ohlasy nabídl web dynamocb.cz.

Byť dvakrát těžil z dobrého postavení, se svým výkonem zcela spokojen nebyl. "Úplně spokojený jsem nebyl, měl jsem těžké nohy. Jsem tu tři týdny, první dva byly hodně náročné. Z Polska jsem na to nebyl vůbec zvyklý. Na zátěž si zase zvykám," přiznal na dynamocb.cz někdejší útočník Slovácka i Baníku Ostrava, který tak zkritizoval přípravu v Zaglebie Lubin.

V dalších dnech narazí jeho jihočeská značka ze Střeleckého ostrova na tři zahraniční soky - například už ve středu narazí v Kössenu na bundesligový Augsburg a poté změří síly také s Unionem Berlín.

"Těším se, je to svátek. Ve Slovácku jsem si zahrál proti AS Řím, byl to super zážitek. Doufám, že to bude zase skvělé," uzavřel na oficiálních stránkách svého nového zaměstnavatele hráč s cenovkou pohybující se mezi 10 až 15 miliony korun.

Natržený zadní stehenní sval připraví ostravského Lischku nejen o Celtic, ale i o start nového ročníku Fortuna:ligy...

Zdroj: dynamocb.cz