Vyslyší Hancko voláni z Eredivisie? Letenskou oporu by rád ukořistil kat Slavie a finalista Konferenční ligy

Vyslyší Hancko voláni z Eredivisie? Letenskou oporu by rád ukořistil kat Slavie a finalista Konferenční ligy

Sparta sice přivítala v přípravě konečně i uzdraveného českého reprezentanta Ondřeje Čelůstku, nicméně definitivu ohledně přesného složení defenzivní řady ještě nemá.

V Generali Česká pojišťovna aréně totiž přistála nabídka na devatenáctinásobného reprezentanta Slovenska Dávida Hancka, jehož tržní cena je podle transfermarkt.com 4,5 milionu eur.

A není to v žádném případě přestřeleno - ve svých čtyřiadvaceti letech má rodák z Prievidze spoustu zkušeností, je použitelný na stoperu i levém beku, jeho rozehrávka má parametry a navíc dokáže být i produktivní. Jen v rudém dresu už má na kontě 20 soutěžních branek, což není na zadáka špatné.

V české metropoli má sice současný svěřenec Briana Priskeho smlouvu až do léta 2024, nicméně jak informuje portál fr12.nl, třeba se vůbec soutěžního debutu pod novým dánským trenérem nedočká.

Vážný zájem totiž ukazuje bronzový celek uplynulého ročníku Eredivisie Feyenoord Rotterdam, který už měl slavné "S" kvůli jeho osobě kontaktovat a čeká se na to, co vše generální manažer nizozemského obra Dennis te Kloese dvanáctinásobnému mistrovi Česka nabídne.

Kolega Vitíka, Wiesnera, Panáka a spol. by si v případě kývnutí slávistickému katovi a finalistovi prvního ročníku Konferenční ligy polepšil - se Spartou je pouze v kvalifikaci o třetí evropskou soutěž, zatímco Feyenoord se bude prát o Evropskou ligu.

Slask Wroclaw se na Letné ucházel o Hanouska, nabízených necelých 5 milionů korun ale bylo pro Spartu málo

Zdroj: fr12.nl