Zelený po generálce: Doplatili jsme na produktivitu. Míč z půlky jsem trefil jako dřevák

Zelený po generálce: Doplatili jsme na produktivitu. Míč z půlky jsem trefil jako dřevák
OBSAHUJE OHLASY

Letní posila pražské Sparty Jaroslav Zelený hodnotil pro klubový web generálku na předkolo Konferenční ligy s maďarským Paksi. Letenský stoper se zkoušel v utkání sám střelecky prosadit, avšak jeho lišácký pokus z půlky mu úplně nevyšel.

„Myslím, že dneska jsme doplatili na to, že jsme neproměnili šance v první půli, protože, tam si myslím, že jsme měli tři až čtyři dobré šance plus penaltu, kterou jsme nedali. Je to škoda, protože oni v první půli měli jeden nepříjemný nákop a ve druhé půli vlastně z jediné šance dali gól. Takže si myslím, že jsme dneska doplatili na produktivitu, protože jinak bychom to zvládli. Nechci říct v klidu, ale v relativní pohodě, protože jsme těch šancí fakt měli hodně,“ hodnotil Zelený generálku před druhým předkolem Konferenční ligy, do které vstoupí Sparta už příští týden ve čtvrtek doma na Letné.

Letní posila Sparty se v generálce představila hned na dvou postech. Utkání Zelený začal klasicky jako stoper, ale dohrál ho coby levý bek. „Na tom bekovi jsem hrál naštěstí jenom chvíli, protože už jsem toho měl také plný kecky. Ale vzhledem k tomu, že na konci už oni byli také unavení, tak to na tom bekovi nebylo tak hrozný. Ale v tomhle počasí není žádný post příjemný,“ popsal devětadvacetiletý fotbalista, jak se jemu samotnému hrálo.

Na závěr se rozhovoru pro klubový web Zelený ještě popsal svůj střelecký pokus z půlky, kterým chtěl překvapit vyběhnuvšího brankáře maďarského klubu. Sám prý takový gól ještě nikdy nedal. „Ale párkrát jsem to už zkusil. Nicméně, ten pokus byl docela k ničemu. Trefil jsem to blbě, sjelo mi to. Gólman byl docela vysoko, takže si myslím, že bych mu docela zavařil. Ale trefil jsem to jako dřevák, takže to bylo k ničemu,“ komentoval zpětně Zelený.

Zdroj: Sparta.cz

Özil definitivně skončil ve Fenerbahce. Pokračovat pravděpodobně bude i nadále v Turecku