V Londýně jsem doma. Je skvělé, že teď budu moci hrát před rodinou a přáteli, září Sterling

V Londýně jsem doma. Je skvělé, že teď budu moci hrát před rodinou a přáteli, září Sterling

Už je to uděláno, už je to hotovo. Rychlonohý reprezentant Albionu Raheem Sterling se přesunul z Manchesteru City do Chelsea, pro kterou se stal první výraznou posilou právě probíhajícího léta.

Jamajskými kořeny ošlehaný sedmadvacetiletý křídelník, jenž strávil na Etihad Stadium sedm sezon, se na Stamford Bridge upsal na příštích pět let až do 30. června 2027.

Blues za něj mají podle britského tisku poslat na modrou stranu Manchesteru 50 milionů liber, což je v přepočtu 1,45 miliardy korun.

"V Londýně jsem doma. Je super, že teď budu moct hrát před rodinou a přáteli," liboval si útočící hráč, jenž prošel mládeží Queens Park Rangers a své první kroky mezi dospělými zaznamenal v barvách FC Liverpool.

V posledním soutěžním ročníku zaznamenal v rámci svých 47 soutěžních startů 17 tref a 9 gólových asistencí, ovšem v Premier League nastoupil mezi jedenácti vyvolenými pouze jedenáctkrát a možná i to je důvod změny...

"Mám za sebou dost úspěchů, ale pořád toho můžu hodně dokázat. A těším se, že to bude v Chelsea," přidal majitel čtyř anglických titulů, který dokráčel na loňském Euru s Anglií až do finálového rozuzlení.)

Ten Hag zažil v Bangkoku premiéru snů, Manchester United deklasoval Liverpool a Klopp má o čem přemýšlet

Zdroj: chelseafc.com