Slavia ulovila Tiéhiho! Kuchta? O lidech bez vychování nemluvím, říká Tvrdík. Koho si přeje ještě Trpišovský?

Slavia ulovila Tiéhiho! Kuchta? O lidech bez vychování nemluvím, říká Tvrdík. Koho si přeje ještě Trpišovský?
OBSAHUJE VIDEO

Slavia u příležitosti 130 let od založení po 26 letech mění své logo a celý vizuální styl. Dále potvrdila dohodu o hostování záložníka Christa Tiéhiho z Liberce. Trpišovský prahne po jednom ze tří stoperů a šéf sešívaných Tvrdík (ne)promluvil o Kuchtovi.

„Začali jsme si uvědomovat, že v konfrontaci s ostatními kluby působícími v pohárové Evropě už naše kulaté logo není moderní a trend se ubírá jiným směrem,“ řekl o novém logu místopředseda představenstva Tomáš Syrovátka, jehož slova vyšla na klubovém webu slavia.cz.

Dotaz směrem k Tvrdíkovi přišel i na Jana Kuchtu, který posílil rivala z pražské Sparty. „Kdo je Jan Kuchta? Těžko se mi hovoří o lidech bez vychování,“ komentoval boss klubu, jehož slova vyšla na webu idnes.cz.

Tvrdík se po vážné nemoci v uplynulých týdnech vrátil k řízení klubu a rovněž potvrdil příchod libereckého záložníka Christa Tiéhiho na roční hostování.

Trpišovský by do svého kádru rád přivedl ještě jednoho stopera. Klub jednal se dvěma hráči ze Skandinávie, konkrétně se Sheriffem Sinyanem z Molde a Isakem Hienem z Djurgaardenu. Třetím adeptem by měl být střední obránce z české ligy. „Jednání jsou však u všech hráčů velmi komplikovaná,“ citoval web idnes.cz slova Trpišovského.

Video: Youtube

Zdroj: slavia.cz, idnes.cz