Slavia B, Vyškov i Vlašim. Kteří 3 sešívaní mladíci se v Edenu dohodli na nových smlouvách a budou hrát FNL?

Slavia B, Vyškov i Vlašim. Kteří 3 sešívaní mladíci se v Edenu dohodli na nových smlouvách a budou hrát FNL?

V sešívané Fortuna Areně se v posledních týdnech prodlužovaly kontrakty zejména s mladíky, kteří budou v nadcházejícím soutěžním ročníku sbírat zkušenosti ve druhé lize.

Slavia si pojistila jednadvacetiletého mládežnického reprezentanta Michala Hoška, který už obléká její dres devátým rokem a ve Vršovicích už okusil i mládežnickou Ligu mistrů.

Poslední sezona zastihla středního obránce na hostování v barvách Vlašimi, za níž odehrál ve FNL 25 duelů a ve vytížení bude pokračovat na stejné středočeské adrese také v následujících měsících.

Úřadující vicemistři si plácli také s dvacetiletým útočníkem Jonášem Kneifelem, jenž už v klubu zařezává posledních pět let a v poslední době ho brzdila zranění.

Také on byl v poslední době zapůjčen ve Vlašimi, kde ale pokračovat nebude a již od startu letní přípravy je součástí slávistického béčka, kde pracuje pod Markem Jarolímem.

Třetím do party je devatenáctiletý zadák František Matys, který působí ve struktrách Slavie od svých šesti let a prošel všemi mládežnickými kategoriemi.

V uplynulém ročníku dokonce debutoval pod Jindřichem Trpišovským za slávistické áčko v rámci MOL Cupu a jarní část následně strávil v druholigovém Vyškovu, za který nastoupil devětkrát a protože s ním byli v MFK spokojeni, jeho hostování na Moravě bude pokračovat i nadále.

Slavia ulovila Tiéhiho! Kuchta? O lidech bez vychování nemluvím, říká Tvrdík. Koho si přeje ještě Trpišovský?

Zdroj: slavia.cz