Moulis: Duklu jsem si vybral, protože mě chtěl Rada. Je tady vše připravené na to, aby se hrálo o postup

Moulis: Duklu jsem si vybral, protože mě chtěl Rada. Je tady vše připravené na to, aby se hrálo o postup

Jak už vyplynulo z dosavadních přípravných zápasů, další letní posilou Dukly se stal jednatřicetiletý forvard Pavel Moulis.

Ten na Julisce podepsal kontrakt na příští sezonu 2022/2023 a do metropole se přesunul z Teplic, kde strávil poslední čtyři ročníky.

Kromě sklářů v minulosti oblékal i trikoty Jablonce, Příbrami či Sigmy Olomouc, s tím, že druhou nejvyšší soutěž ochutnal v barvách Ústí nad Labem.

"Hledali jsme zkušeného hráče, který umí dát gól. Věříme, že nám v tomto Pavel Moulis pomůže. Je pro nás využitelný na více postech, v záloze i v útoku. Očekáváme od něj i kladný vliv v kabině. Všichni hráči si musí uvědomit, o co se hraje," burcoval dejvickou kabinu nový sportovní ředitel Josef Jinoch.

Sám nový svěřenec Petra Rady nepřichází s žádnými velkými osobními cíli. "Moje osobní cíle budou samozřejmě abych byl platný pro tým. Každý ofenzivní hráč se hodnotí podle čísel, ale hlavní bude týmový cíl, který je jednoznačně hrát o postup do 1. ligy. Myslím si, že je tady vše připravené na to, aby se o ten postup hrálo. Duklu jsem si vybral, protože mě chtěl trenér Rada. Je to výborný trenér a chtěl jsem pod ním hrát. Vážím si toho, že můžu být součástí takového týmu, jakým Dukla je," doplnil ostřílený Moulis, jehož vřelá slova vyšla na fkdukla.cz.

V sobotu v Semíně si bude moci Moulis zvýšit střelecké i herní sebevědomí proti prvoligovým Pardubicím.

Csaplár má pravdu: „Rychlokvašky“ Rosický, Sivok, Grygera, Jankulovski či Skuhravý škodí sobě, klubu i fandům

Zdroj: fkdukla.cz