Liverpool se dal do řeči s hvězdičkou, na kterou má spadeno rival z Old Trafford

Liverpool se dal do řeči s hvězdičkou, na kterou má spadeno rival z Old Trafford

Nechybělo moc, aby uplynulý ročník Premier League ovládl Liverpool. Nechybělo také mnoho, aby stejný klub uspěl také v Lize mistrů. Ostrovní gigant bude chtít na tuto sezónu navázat a v té další třeba oslavit zisk mistrovského titulu. Na přestupovém trhu vykazuje aktivitu a jednou z nových tváří by mohla být i hvězdička, na kterou má spadeno rival z Old Trafford.

Podle celé řady evropských zdrojů by Reds v létě rádi ukořistili křídlo AFC Ajax Antonyho. Dvaadvacetiletý brazilský legionář by měl skutečně klub z Amsterdamu opustit, ale jeho jméno bylo doposud více spojováno s Manchesterem United, kam do trenérského křesla usedl Erik ten Hag.

Antony přišel z Jižní Ameriky do Nizozemí před dvěma lety a uplynulou sezónu může hodnotit velmi pozitivně, neboť ve 32 zápasech napříč všemi soutěžemi zaznamenal 12 gólů a 10 asistencí. Vytoužená posila Rudých ďáblů má však nyní nového zajímavého obdivovatele, který by jej mohl zlákat na Anfield Road.

Již po jmenování Erika ten Haga do funkce trenéra Manchesteru United se očekávalo, že bude chtít na Ostrovy přivést i některé ze svých někdejších chráněnců z Ajaxu. Jednou nohou je zpět v jeho područí Lisandro Martínez.

Také Antony je velkým lákadlem, ale šampioni Eredivisie si jeho uvolnění cení na 70 milionů liber. Váhání Rudých ďáblů chce využít Liverpool, který se již dal s brazilským křídlem do řeči. Po odchodech Sadia Maného, Takumiho Minamina a Divocka Origigo je Klopp hladový po nových ofenzivních tvářích, ačkoliv už do svého kádru přivedl Darwina Núñeze a Fábia Carvalha.

Zdroj: sportwitness.co.uk