Letná se nekoná. Manchester United vysílá Kováře už potřetí do League One. Za koho bude chytat tentokrát?

Letná se nekoná. Manchester United vysílá Kováře už potřetí do League One. Za koho bude chytat tentokrát?

Matěj Kovář, který je jedničkou české jednadvacítky, byl v rámci letního přestupového období spojován také se Spartou, nicméně nakonec zůstane i nadále na ostrovech.

Kmenový brankář Manchesteru United, se kterým také odstartoval přípravu, se opět přesunuje do třetí anglické ligy League One, se kterou má své zkušenosti.

Je to totiž jediná soutěž, kterou si v dospělém fotbale zatím vyzkouel, s tím, že za Burton Albion a Swindon Town dohromady odchytal 27 soutěžních klání.

Tento týden se bude podle informace sportovního žurnalisty Jona Palmera hlásit v klubu Cheltenham Town FC, který je doma na Completely-Suzuki Stadium pro více než 7 tisíc diváků.

Dvaadvacetiletého odchovance Slovácka povede v novém prostředí třiačtyřicetiletý manažer Wade Elliott, jenž jako hráč prošel Bournemouthem i Burnley.

Debut v přípravě pak může rodák z Uherského Hradiště absolvovat buď proti Birminghamu City či Northamptonu Town, s tím, že nový soutěžní ročník startuje jeho tým v domácím prostředí proti Peterborough United.

Loučení po pouhém roce? Jankto má dát sbohem Getafe a zkusit štěstí na jiné adrese

Zdroj: tn.nova.cz