Zlínský Grygera do toho šlápl. Ševci mají nového černohorského střelce i čerstvého ghanského křídelníka

Zlínský Grygera do toho šlápl. Ševci mají nového černohorského střelce i čerstvého ghanského křídelníka

Čtyřiadvacetiletý ghanský křídelník Johnson Owusu se stal součástí Zlína a rád by o sobě dal vědět ve Fortuna:lize. Prostor na to bude mít, neboť se na moravské Letné upsal na příští tři roky.

"Rád asistuji a hodně střílím. O Zlínu vím, že dává prostor mladým hráčům a rozvíjí je. Proto jsem se rozhodl být součástí toho klubu. Nemohu se dočkat, až sezona začne naostro," pronesl na klubovém webu bývalý hráč Bragy či Maritima.

Stejně dlouhý kontrakt podepsal na zlínské půdě také téměř dvoumetrový černohorský útočník Nedeljko Kovinič, který v minulosti prošel celky Radnicki, Bokejlj, Partizan Bělehrad či Buducnost Podgorica.

S aklimatizací mu hodně pomohl Vukadin Vukadinovič. "Jsem pohyblivý hráč s dobrou hlavičkou a silný na míči. Udělám maximum pro to, abych naplnil všechna očekávání a pomohl týmu k co nejvíce bodovým ziskům. Myslím, že tento klub je pro mě dobrou volbou," zaznělo z úst vytáhlého střelce, který by mohl ve svém novém působišti nahradit Tomáše Poznara.

Obě nové tváře okomentoval i generální manažer Zdeněk Grygera. "Stejně jako Johnson Owusu i Nedeljko Kovinić patří do portfolia našeho zahraničního partnera klubu. Na těchto pozicích jsme chtěli zvýšit konkurenci, ale mrzí nás, že hned v úvodu přípravy si přivodili svalové zranění. Věříme, že se brzy zapojí do tréninku s týmem," uvedl po posledním podpisu dvacetiletého útočníka funkcionář ševců.

Z Potočného cítím velkou chuť něco ještě dokázat. Návrat Basseyho nebyl vůbec téma, říká kouč Dynama Weber

Zdroj: fcfastavzlin.cz