Bohemians 1905 se pochlubili partnerem, který přinese miliony a chce vidět klokany útočit na přední příčky...

Bohemians 1905 se pochlubili partnerem, který přinese miliony a chce vidět klokany útočit na přední příčky...
OBSAHUJE VIDEO

V Ďolíčku tento týden představili nového generálního partnera. Firmě Barvy a Laky Hostivař bude nově dělat společnost Malina Group, která si s Bohemians Praha 1905 plácla na příští tři roky.

Společnost, jež se na domácím trhu zabývá obnovitelnými zdroji energie a jejího financování, by ráda viděla soubor trenéra Jaroslava Veselého v první polovině tabulky.

"Takovou nálož energie, jakou chceme poskytnout lidem, chceme dodat i týmu Bohemians! Poslední roky byly náročné pro nás všechny i pro tento tým, ale věříme, že zase můžou útočit na přední příčky. Stejně jako věříme tomu, že si můžeme zase topit a svítit bez obav, že neuživíme rodinu," nechal se slyšet Michal Wantulok.

Logo Malina Group budou Jindřišek, Květ a spol. nosit na prsou a vršovičtí fanoušci ho budou potkávat i na dalších obvyklých reklamních plochách. A bodejť by ne, firma hodlá napumpovat do zelenobílé značky sídlící u řeky Botič nemálo finančních prostředků...

"Jedná se o jednoho z největších partnerů Bohemky za posledních 20 let. Nemohu být konkrétní, ale na úrovni generálního partnera se vždy jedná o nejméně sedmimístné částky. V případě této spolupráce se už druhý rok dostaneme na sumu osmimístnou. Sehnat takto velkého sponzora do fotbalového klubu v dnešní době je pro Bohemians významná pomoc," lebedil si na webu bohemians.cz ředitel Darek Jakubowicz, jehož celek sehraje generálku na Fortuna:ligu proti Příbrami.

Zlínský Grygera do toho šlápl. Ševci mají nového černohorského střelce i čerstvého ghanského křídelníka

Zdroj: bohemians.cz