Lakomý Neuer? Taxikář za vrácení peněz a dokladů dostal nepodepsaný dres

Lakomý Neuer? Taxikář za vrácení peněz a dokladů dostal nepodepsaný dres

Manuel Neuer zaplnil v posledních dnech titulky vícera internetových portálů. Nepíše se však o jeho výkonech na trávníku, ale o nespokojeném taxikářovi, který si na sociálních sítích postěžoval na lakomost německého brankáře.

Všechno to začalo na náměstí Odeonsplatz, kam řidič přijel vyzvednout Manuela Neuera a jednoho jeho známého. „Okamžitě jsem ho poznal, ale neřekl jsem mu to,” popsal situaci taxikář.

Cesta proběhla v pořádku a nic zvláštního se během ní nestalo. Překvapení však na řidiče čekalo při upravovaní auta, když na jednom ze sedadel našel peněženku brankáře Bayernu Mnichov. Nacházela se v ní hotovost ve výši 800 eur a i několik kreditních karet. Po skončení služby se proto taxikář vybral k bytu, kde Neuer vystoupil. Německý gólman se už ale v daném čase na místě nenacházel, a tak se taxikář Hazir rozhodl zamířit k Neuerovu domu. Adresu přitom získal díky občanskému průkazu, který známý brankář též nechal v zapomenuté peněžence.

Taxikáři se nakonec podařilo úspěšně peněženku vrátit manažérovi brankáře, který si zapsal i jeho kontaktní údaje. Hazir očekával, že mu bude brankář německé reprezentace vděčný, ale při převzetí své „odměny” zůstal podle svých slov zklamaný.

Po dvou týdnech obdržel dres Manuela Neuera, ale bez věnování či čěhokoliv jiného. „Tu odměnu považuji za výsměch. Mám čtyři děti,” nechal se slyšet taxikář, který podle svých slov jen kvůli tomu, aby brankáři ztracenou peněženku vrátil, najel 120 kilometrů. V ráímci toho německý deník Bild vypočítal, že by taxikář za uvedených 120 kilometrů vydělal přibližně 400 euro a navíc by měl od gólmana Bayernu ze zákona nárok i na 34 eur za vrácení hotovosti ve výši 800 euro.

Média i veřejnost nyní kritizují německého brankáře za to, že je lakomý, přičemž poukazují na jeho příjem v další sezóně, který se má vyšplhat až na 18 milionů eur. I proto se asi taxikáři zdál nepodepsaný dres v hodnotě 100 eur málo.

Zdroj: Bild.de

Fanoušci Vikingu šokovali pořadatele na Letné. Do Prahy si s sebou přivezli pytle a po zápase po sobě uklidili kotel