PSG roztáčí přestupový kolotoč! Kdo přichází z Lipska?

PSG roztáčí přestupový kolotoč! Kdo přichází z Lipska?

Špatné výkony v minulé sezóně a titul Ligy Mistrů je stále v nedohlednu. I proto se PSG vydává novou cestou posil a to jsou mladí talenti. Tentokrát je nejnovějším přírůstkem Nordi Mukiele z RB Lipsko.

Letní přestupové obodbí se pomalu, ale jistě rozjelo a my sledujeme jeden větší přestup, než ten druhý. Stěhování potkalo hráče jako Lewandowski, Haaland, Mané nebo třeba Lingard. Vyjímku v nákupech nedělá ani pařížské PSG.

To si po mladém portugalci Vitinhovi a Francouzi Hugo Ekitikem vybralo další mladý exemplář, tentokrát z Německa. Z Lipska přichází Nordi Mukiele, čtyriadvacetiletý fotbalista , který přichází za 10 miliónů eur bude dělat společnost Ramosovi s Marquinhosem.

Mukiele působil v Lipsku od roku 2018, kdy přišel z Montpellieru za 16 milionů eur. S týmem letos získal Německý pohár. V týmu působil jako jeden z vůdců obrany a jednoznačně patřil k oporám základní sestavy.

Jelikož by mu příští rok končila smlouva, dává tento přestup smysl hlavně pro kasu Lipska. Lepší teď za 10, než za rok zadarmo. Red Bull tak přichází o důležitou personu obrany, která držela soupeře na uzdě.

Kdo dokáže Mukieleho nahradit, pokud vůbec?

zdroj: Fabrizio Romano