Slavia nestačila za zavřenými dveřmi v Edenu na druholigovou Líšeň, Kolář lovil míč ze sítě dokonce čtyřikrát

Slavia nestačila za zavřenými dveřmi v Edenu na druholigovou Líšeň, Kolář lovil míč ze sítě dokonce čtyřikrát

Slavia si mezi dvěma pohárovými střety proti zástupci gibraltarského fotbalu vystřihla modelové utkání s druholigovou Líšní, které bylo po dohodě obou klubů odehráno ve Vršovicích za zavřenými dveřmi.

Brněnský celek, jemuž se těsně před rozjezdem nového ročníku FNL podařilo ulovit z Jablonce brankáře Tomáše Vajnera, sešívané "S" na jeho půdě přetlačil poměrem 4:2.

Prot tým trenéra Valachoviče se pravděpodobně jednalo o nejcennější skalp letní přípravy, který by se dal srovnat s dvougólovou výhrou nad Slovanem Bratislava, k níž došlo před necelým měsícem.

Hosty táhl zejména dvougólový záložník Marek Matocha, jehož čeká čtvrtý druholigový rok v řadě, s tím, že branky Slavie zaznamenali Tecl s Ichou.

Trenérský štáb úřadujícího domácího vicemistra zkoušel hodně věcí směrem k nově započaté sezony a v základní sestavě figurovali Kolář, Jurásek, Kačaraba, Hromada, Schranz, Olayinka, Ševčík, Valenta, Provod, Fila a výše zmíněný Tecl.

Ve druhém dějství si pak zahráli Masopust, Plavšič, Jurečka, Lingr a Icha, ovšem překvapivou prohru se jim odvrátit nepodařilo. Ve čtvrtek proti St. Joseph's ovšem bude s největší pravděpodobností výsledek lepší...

Přátelsky v Edenu:

SK Slavia Praha-SK Líšeň 2:4 (1:2)
Branky: 36. Tecl, 83. Icha – 23. a 88. Matocha, 2. vlastní, 90. Šumbera. Rozhodčí: Petřík.

Slavia: Kolář - Jurásek, Kačaraba, Hromada, Schranz, Olayinka, Ševčík, Valenta, Provod, Fila, Tecl. Střídali: Masopust, Plavšič, Jurečka, Lingr, Icha. Trenér Trpišovský.

Líšeň: Vajner – Pašek (80. Bednář), Jeřábek (75. Laczkó), Černín, Lutonský – Čermák (66. Otrísal) – Ulbrich (80. Minařík), Machalík (75. Reteno), Matocha, Sokol (64. Šumbera) – Vandas (66. Zikl). Trenér Valachovič.

TOP 5 nejtřaskavějších přestupů české ligy za poslední roky

Zdroj: sklisen.com