Bewene přišel do Baníku v březnu 2023 z nigerijské Central Football Academy Abuja. V Ostravě nejprve působil v devatenáctce, následně prošel rezervou a v uplynulé sezoně se natrvalo prosadil také do prvního mužstva.
Jednadvacetiletý talent nastoupil za Baník do 28 zápasů a připsal si jednu asistenci, když přihrál na gól v barážovém utkání o udržení v Chance Lize proti Táborsku. Branku za áčko zatím nevstřelil, za rezervní tým se ale prosadil proti Kroměříži, kde v sezoně 2024/25 hostoval.
Díky své rychlosti a fyzickým parametrům zvládá kromě klasické pozice pravého obránce také roli wingbeka v systému se třemi stopery, který Baník v průběhu sezony využíval. Tím by tak mohl zapadnout právě do Slavie, která nejčastěji využívá formaci 3-4-3. Plzeň naopak hraje s rozestavením 4-2-3-1.
Dobré výkony Bewenemu vynesly také premiérovou pozvánku do nigerijské reprezentace. V červnu si připsal první dva starty za národní tým, když nastoupil v přátelských duelech proti Polsku a Portugalsku.
