V Boleslavi se mohutně prodlužovalo. Kteří další hráči kromě Karafiáta spojili svou budoucnost s tamním FK?

V Boleslavi se mohutně prodlužovalo. Kteří další hráči kromě Karafiáta spojili svou budoucnost s tamním FK?

Mladoboleslavský tým si v posledních dnech zavázal novými smlouvami čtyřlístek hráčů áčka, jemuž velí hlavní trenér Pavel Hoftych. Konkrétně jde o Ondřeje Karafiáta, Tomáše Ladru, Ladislava Krobota a Lukáše Maška.

Sedmadvacetiletý obránce Karafiát, jenž má za sebou minulost ve Spartě, Slavii, Viktorii Žižkov, Liberci i Českých Budějovicích, se dohodl na prodloužení hostování do konce kalendářního roku 2022 a následném přestupu s platností od 1. ledna 2023.

O dva roky mladší ofenzivně laděný záložník Ladra, který dříve sbíral zkušenosti v Jablonci i Pardubicích, si plácl na nové pracovní dohodě až do 20. června 2024 a bude moci navázat na svých 125 prvoligových vystoupení v boleslavském trikotu.

I jednadvacetiletý forvard Krobot, jenž svého času vyrůstal ve Slavii a v uplynulém ročníku byl zapůjčen v Ústí nad Labem, kde byl nejlepším střelcem, se na současné adrese dohodl do 30. 6. 2024 a mohlo by jít o jeho průlomový ročník mezi elitou. V letních přípravných zápasech si totiž na své konto připsal hned pět přesných zásahů.

Nejmladším borcem, který prodloužil dosavadní spolupráci, je osmnáctiletý teenager Mašek, který byl dva roky zpět vyhlášen nejlepším mladším dorostencem české branže. Ofenzivní fotbalista s 26 prvoligovými starty se zavázal k tomu, že v Boleslavi vydrží nejméně do léta 2025.

Slavia nestačila za zavřenými dveřmi v Edenu na druholigovou Líšeň, Kolář lovil míč ze sítě dokonce čtyřikrát

Zdroj: fkmb.cz