Velké vytyčování cílů způsobuje velká očekávání, která špatně dopadají, vědí v Mladé Boleslavi

Velké vytyčování cílů způsobuje velká očekávání, která špatně dopadají, vědí v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav sehrála v posledních týdnech hned osm přátelských soubojů, s tím, že mezi nejgólovější hráče jejího kádru patřili Ladislav Krobot a Tomáš Ladra, kteří se postarali o devět přesných zásahů.

Do všech osmi přáteláků pak zasáhli pouze tři hráči, a to Pech, Stránský a Látal, s tím, že sedm soubojů se týkalo hned dvanácti fotbalistů.

Jak je hlavní kouč Pavel Hoftych spokojen se současnou podobou hráčského kádru, ve kterém mají své místo pořád i Marek Matějovský, Jiří Skalák, Marek Suchý nebo Milan Škoda?

"Z mého pohledu je patřičně vyvážený. Věřím, že tým je zdravý a z hráčů cítím, že chtějí něco dokázat. Uvidíme, jak se sezona povede. Důležité bude zvládnout start do ligy," upozornil boleslavský nástupce Karla Jarolíma, jehož slova vyšla na webu fkmb.cz.

Kdo bude podle něj favoritem Fortuna:ligy a s jakými cíli vůbec půjde do nového soutěžního ročníku 2022/2023 jeho Boleslav? "Velké vytyčování cílů způsobuje velká očekávání, která špatně dopadají. Samozřejmě chceme být úspěšní. Liga bude vyrovnaná a bude pro každého těžká. Spousta klubů hodně a dobře doplnily své kádry a očekávám, že česká liga, kterou mám rád, bude zase o trochu zajímavější, než v předchozím ročníku. Naším přáním je usilovat o elitní šestku. V lize vidím čtyři favority, a to Slavii, Plzeň, Spartu a Slovácko. Těmto čtyřem týmům přeji, aby co nejdéle vydržely v evropských pohárech a byly tím pádem v tuzemské lize pro nás spíše porazitelní a hlavně udělaly co nejvíce bodů pro český koeficient," uzavřel na fkmb.cz pětapadesátiletý expert.

TOP 5 nejtřaskavějších přestupů české ligy za poslední roky

Zdroj: fkmb.cz