Floder opět v Chrudimi, tentokrát už na pevno. Zbrojovku nepřesvědčil?

Floder opět v Chrudimi, tentokrát už na pevno. Zbrojovku nepřesvědčil?

Brněnský brankář se opět nachází na soupisce Chrudimi, ovšem už jako kmenový hráč. Přestupem ze Zbrojovky tak může pokračovat ve skvělé sérii, kterou zde započal jako hostující fotbalista.

Floder po velice úspěšném jarním hostování možná očekával, že by mohl v Brně opět dýchat na záda tamní brankářské jedničce Martinu Berkovcovi a třeba se i přes něj prosadit do základní sestavy. Tato možnost se však neuskuteční.

V Brně měl i zřejmě původně začít přípravu, jenže na jeho postu je přetlak. Berkovcovi kryje záda z Plzně příchozí Jakub Šiman, který zde už na jaře hostoval, se statistikou 3 zápasů a 6 inkasovanými brankami. Jako trojka v bráně je označován Vlastimil Hrubý, jenž se po dlouhých letech strávených v Jablonci vrací zpět do Moravské metropole, aby se i zároveň připravil na práci trenéra jenž mu je tu nabízena.

Staronová akvizice v Chrudimské bráně se může pyšnit jarní statistikou z minulé sezóny odslouženou právě hostováním na Pardubicku. Ta čítá 13 zápasů, 9 čistých kont a pouze 6 inkasovaných. K tomu ještě ocenění Hráč měsíce dubna celé FNL.

Je otázkou, zdali zmíněné statistiky Brněnský management nepřesvědčily nebo se Floder rozhodl dobrovolně pokračovat v Chrudim a požádal o přestup.

Zdroj: fczbrno.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.