Chtěli jsme dát co nejvíc gólů, využili jsme toho, že jsme měli papírově slabšího soupeře, tu sílu máme, říká střelec Jurečka

Chtěli jsme dát co nejvíc gólů, využili jsme toho, že jsme měli papírově slabšího soupeře, tu sílu máme, říká střelec Jurečka
OBSAHUJE VIDEO

Slavia si připsala po skalpu gibraltarského St Joseph’s rekordní výhru v evropských pohárech 7:0. Poprvé se v sešívaném dresu prosadil také Václav Jurečka, který ještě v minulé sezoně střílel branky za Slovácko.

„Hlavním úkolem bylo dostat se velkou aktivitou do utkání, což se nám povedlo. Dali jsme gól a chtěli jsme jich dát co nejvíc. Chtěli jsme využít toho, že jsme měli papírově slabšího soupeře. Tu sílu máme. Nakopl nás první gól. Soupeře jsme téměř do ničeho nepustili,“ okomentoval utkání osmadvacetiletý útočník pro klubový web slavia.cz.

Jurečka si připsal první gól za Slavii. „S výsledkem jsem spokojený. První poločas byl herní stránkou trochu lepší než ten druhý. Tam jsem chodil hodně dopředu, ale ten prostor, který jsem si hledal, jsme moc nevytěžili. Ale dali jsme sedm gólů, takže jsme splnili náš jasný cíl. Můžeme být spokojení a připravit se na neděli,“ pokračoval reprezentační útočník.

Nejlépe se cítí na hrotu. „Co se týče mého pocitu, tak se líp cítím na hrotu, ale jsem rád, že mě trenér postavil na kraji. Chtěl jsem se mu odvděčit, konkurence je ve Slavii veliká a nemůžete si vybírat, kde nastoupíte, takže jsem rád za tu šanci,“ uvedl někdejší hráč Opavy, Kolína a Slovácka pro web slavia.cz.

Video: Youtube

Zdroj: slavia.cz