Stojí to za prd, chtěli jsme postoupit, musíme se z toho oklepat, Liberec bude trochu jiný soupeř než Stavanger, kroutí hlavou Zelený

Stojí to za prd, chtěli jsme postoupit, musíme se z toho oklepat, Liberec bude trochu jiný soupeř než Stavanger, kroutí hlavou Zelený

Opačné starosti oproti Slavii měla pražská Sparta, která prohrála v Norsku 2:1 a putování Evropou pro ni skončilo už ve 2. předkole Konferenční ligy. Norský Viking v obou zápasech tahal za kratší konec, ale povedlo se mu v nastaveném čase po chybě Sparty zápas vyhrát.

První branku v letenském dresu oslavil Jaroslav Zelený. „Nejradši bych byl vulgární. Stojí to za prd. Všichni jsme měli cíl postoupit. To se nám bohužel nepodařilo. Ještě po takové chybě. Když už to muselo přijít, tak třeba alespoň v prodloužení. I když jsme ve druhé půli měli velké šance, tak si myslím, že jsme byli pasivnější. Nehráli jsme tak jako v první půli. Naopak Viking oproti první půli měl nebezpečné věci, ze kterých třeba mohl padnout gól i dřív. Samozřejmě jsme všichni zklamaní,“ netajil rozčarování někdejší hráč Jablonce, jehož slova nabídl web sparta.cz.

Zelený poslal Spartu do vedení hlavičkou ve 42. minutě, jenže norský Viking stihl ještě do poločasu vyrovnat. „To vždycky tým, který inkasuje, opaří. Dáte ve 42. minutě gól a pak už je potřeba si to pohlídat. Když dostanete takový gól, tak euforie z toho vašeho okamžitě opadne. Ještě, když to padne v takový čas. Není to ale příjemné nikdy,“ pokračoval devětadvacetiletý obránce.

Už v neděli na Letnou zavítá v prvním ligovém kole Liberec. „Musíme se z toho oklepat.  Musíme si ukázat nějaké věci. Liberec bude asi trochu jiný soupeř než Stavanger. Věřím, že nás to nakopne. Vrhneme se jen do české ligy a bude to daleko lepší než teď,“ dodal rodák z Hradce Králové, jehož slova nabídl klubový web sparta.cz.

Zdroj: sparta.cz