5 důvodů, proč Lipsko porazí Bayern Mnichov v německém Superpoháru

Server Bundesliga.com představil 5 důvodů, proč podle něj mančaft kouče Domenica Tedesca porazí v německém Superpoháru věhlasný mnichovský Bayern. Souboj o německý Superpohár si mimochodem fotbaloví fanoušci a čtenáři serveru eFotbal.cz mohou vychutnat už dnes na obrazovkách Nova Sport 3 od 20:25.

3) Kouzlo kouče Tedesca

Domenico Tedesco

Lipsku se loni nepovedl start do sezóny. Loni v prosinci bylo na 11. místě, když na lavičku usedl kouč Domenico Tedesco. A „Die Roten Bullen“ se začali zvedat.

Celkem Tedesco zatím v Lipsku odkoučoval 30 zápasů, z nichž 19 vyhrál a pouze pět jich prohrál. Muž, který dovedl Schalke k druhému místu v Bundeslize v sezóně 2017/18, se postaral o svou i klubovou první velkou trofej a dokázal, že má na to, aby tento víkend získal zlatou medaili číslo dvě. „Myslím, že zisk takového titulu na vás má vliv," vysvětlil taktik italského původu pro web Lipska. „Mohli jsme cestovat městem s trofejí a mohli jsme vidět radost na tvářích fanoušků, jejich rodin a dětí. To nás hodně povzbudilo a jsme na to opravdu hrdí. Jsme si vědomi toho, že vytváříme něco skvělého, že lidé rostou s klubem,“ nechal se před finále slyšet Tedesco.