5 důvodů, proč Lipsko porazí Bayern Mnichov v německém Superpoháru

Server Bundesliga.com představil 5 důvodů, proč podle něj mančaft kouče Domenica Tedesca porazí v německém Superpoháru věhlasný mnichovský Bayern. Souboj o německý Superpohár si mimochodem fotbaloví fanoušci a čtenáři serveru eFotbal.cz mohou vychutnat už dnes na obrazovkách Nova Sport 3 od 20:25.

5) Udržení týmu

RB Lipsko

I když Lipsko nemělo příliš rušné přestupové období, v klubu panuje shoda na tom, že udržet úspěšnou skupinu hráčů pohromadě, je důležité pro úspěch i v další sezóně.

Saskému klubu se navíc povedlo podepsat nové smlouvy s hvězdou Nkunkuem, ale i s talenty, jako jsou Dominik Szoboszlai, Angeliño, Kampl, Andre Silva a Dani Olmo. Po hostování ve španělském Realu Sociedad se navíc vrací útočník Alexander Sorloth a střed zálohy přišel posílit Xaver Schlager.

„Kádr se tolik nezměnil a zachovali jsme dobrou základní strukturu týmu,“ komentoval přestupové období obránce Klostermann. „Nezáleží na tom, jak moc ostatní týmy přidaly do svých kádrů. Vím, že máme skvělou partu hráčů a teď to musíme ukázat na hřišti,“ dodal.

A podobně mluví i hvězda týmu Nkunku. „Tým se téměř nezměnil. Letos v létě nedošlo k žádnému velkému otřesu a to je dobře. Jsme rádi, že jsme spolu, jako vždy. Tady v Lipsku je prostě spousta legrace,“ řekl klubovému webu čtyřiadvacetiletý francouzský reprezentant.

Zdroj: Bundesliga.com

Werner jedná s Lipskem o úprku z Chelsea. Dostal svolení k hostování, bude se ale muset hodně uskromnit finančně