Mukiele potvrdil, že se mu krátce před podpisem s PSG ozvala Chelsea. Bylo to pozdě, už jsem byl dohodnutý, vysvětlil

Mukiele potvrdil, že se mu krátce před podpisem s PSG ozvala Chelsea. Bylo to pozdě, už jsem byl dohodnutý, vysvětlil

Nová posila Paris Saint-Germain Nordi Mukiele potvrdil, že odmítl Chelsea, protože chtěl zpečetit svůj přesun do Parc des Princes. Podle jeho slov se mu londýnský klubo zval pozdě, a to v době, kdy už byl dohodnutý s Paříží.

PSG se dohodlo s Lipskem velmi snadno, takže už nic nebránilo tomu, aby Francouz vyrazil na konečnou lékařskou prohlídku. Těsně před ní se mu však podle očekávání ozval klub ze Stamford Bridge.

Nebylo z  toho však nic, protože Mukiele dorazil na lékařskou prohlídku PSG a jen o několik hodin později nakonec dokončil svůj přestup. A v rozhovoru pro L'Equipe Mukiele trval na tom, že Chelsea prostě odmítl.

„Upřímně, ne," odpověděl na otázku, zda zájem Chelsea vedl k nějakému zpoždění podpisu v novém klubu. „Od chvíle, kdy jsem dal své slovo Luisi Camposovi, jsem nikdy neváhal,“ vysvětlil francouzský obránce.

Ten je skálopevně přesvědčen o tom, že se nepřipojil k PSG, aby zde vysedával jako náhradník. „V Lipsku jsem soupeřil s internacionály. Budu hrát tam, kde to trenér potřebuje a tím mohu pomoci týmu. A ukázat tu nejlepší verzi sebe sama,“ věří si čtyřiadvacetiletý fotbalista.

„Je třeba říci, že v každém evropském velkoklubu musíte mít hráče na vysoké úrovni, abyste vyhráli ty největší trofeje. Je to normální. Přicházím sem hrát, učit se, neustále růst,“ vyjádřila se nová posila PSG.

Zdroj: 90min.com

Samek: Nevěřil jsem, že by se přestup do Lecce povedlo zrealizovat. Doufám, že se do Slavie ještě někdy vrátím