Sparta-Sigma, Slovácko-Fenerbahce, Panathinaikos-Slavia, Real-Eintracht, Slavia B-Sparta B

Sparta-Sigma, Slovácko-Fenerbahce, Panathinaikos-Slavia, Real-Eintracht, Slavia B-Sparta B
TELEVIZNÍ PROGRAM

Prvních čtrnáct dní v srpnu se hrají dvě kola (2. a 3. dějství) české Fortuna:ligy (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal) i druhé Fortuna:národní ligy (ČT Sport). Tři české kluby čekají zápasy 3. předkola Ligy mistrů (Viktoria Plzeň), Evropské ligy (1. FC Slovácko) a Evropské konferenční ligy (Slavia),  přenosy jejich zápasů se ještě upřesňují. První srpnový víkend startuje anglická Premier League (nově Canal+Sport), německá bundesliga (NOVA Sport 3, NOVA Sport 4 a nově i Premier Sport), francouzská Ligue 1 (NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2),  nizozemská Eredivisie (Arena Sport 1 a Arena Sport 2) a turecká Süper Liga (Sport 1 a Sport 2). Druhý srpnový víkend se pak nim přidají i španělská Liga a italská Serie A (NOVA Sport 3 a NOVA Sport 4).

STŘEDA 10. SRPNA 2022

19.50: Moment týdne (anketa o nejzajímavější fotbalovou událost minulého týdne) – ČT Sport.

20.30 (výkop 21.00): Real Madrid – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání evropského Superpoháru mezi vítězem Ligy mistrů a Evropské ligy na Olympijském stadionu v Helsinkách) – NOVA Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): Vybrané utkání 1. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cupu – NOVA Sport 2.

2.25 (výkop 2.30): SE Palmeiras – Atlético Mineiro (odvetné utkání čtvrtfinálové utkání jihoamerického Poháru osvoboditelů/Copa Libertadores) – NOVA Sport 3.

2.25 (výkop 2.30): CA Talleres – Vélez Sarsfield (odvetné čtvrtfinálové utkání jihoamerického Poháru osvoboditelů/Copa Libertadores) – NOVA Sport 4.

 

ČTVRTEK 11. SRPNA 2022

19.00: 1. FC Slovácko – Fenerbahce Istanbul (odvetné utkání 3. předkola Evropské ligy) – ČT Sport 

19.30: Panathinaikos Atény – Slavia Praha (odvetné  utkání 3. předkola Evropské konferenční ligy) –  O2 TV Sport, O2 TV Fotbal 

2.25 (výkop 2.30): Estudiantes de La Plata – CA Paranaense (odvetné  čtvrtfinálové utkání jihoamerického Poháru osvoboditelů/Copa Libertadores) – NOVA Sport 4.

 

PÁTEK 12. SRPNA 2022

18.25 (výkop 18.30): Vybrané utkání 4. kola druhé německé bundesligy – NOVA Sport 3.

20.00: Trabzonspor – Hatayspor (utkání 2. kola  Süper Ligy) –  Sport 1.

20.10 (výkop 20.30): MFK Skalica – FK Železiarne Podbrezová (utkání 5. kola slovenské Fortuna ligy) – NOVA Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): SC Freiburg – Borussia Dortmund (utkání 2. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

20.45: KV Oostende – KAA Gent (utkání 4. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Osasuna Pamplona  –  FC Sevilla (utkání 1. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): FC Watford – FC Burnley (utkání 3. kola druhé anglické ligy/Championship) –  Premier Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Nantes – OSC Lille (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) –  NOVA Sport 2.

 

SOBOTA 13. SRPNA 2022

10.05 (výkop 10.15): Slavia Praha B – Sparta Praha B (utkání 3. kola druhé české ligy/Fortuna:národní ligy) – ČT Sport.

12.55 (výkop 13.00): Vybrané utkání 4. kola druhé německé bundesligy – NOVA Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): FC Cardiff City –  FC Birmingham City (utkání 3. kola druhé anglické ligy/Championship) –  Premier Sport 1.

13.30: FC Aston Villa – FC Everton (utkání 2. kola anglické Premier League) – Canal+Sport.

15.25 (výkop 15.30): Vybrané utkání 2. kola německé bundesligy – NOVA Sport 3.

15.25 (výkop 15.30): Vybrané utkání 2. kola německé bundesligy – NOVA Sport 4.

15.30 (výkop 16.00): Baník Ostrava – FC Trinity Zlín (utkání 3. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

15.50 (výkop 16.00): FK Teplice  – Bohemians Praha 1905, Zbrojovka Brno – FK Mladá Boleslav (utkání 3. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 22.15 a 0.15 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Vybrané utkání 3. kola druhé anglické ligy/Championship –  Premier Sport 1.

16.00: FC Arsenal – FC Leicester City, FC Brighton and Hove Albion – FC Newcastle United, Manchester City – FC Bournemouth, FC Southampton   – FC Leeds United, FC Wolverhampton Wanderers  –  FC Fulham (utkání 2. kola anglické Premier League) – Canal+Sport.

16.00: KVC Westerlo – Standard Lutych (utkání 4. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): AS Monako – FC Stade Rennes (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) –  NOVA Sport 2.

18.20 (výkop 19.00): FC Hradec Králové –  Viktoria Plzeň (utkání 3. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

18.25 (výkop 15.30): FC Schalke 04 – Borussia Mönchengladbach (utkání 2. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): AC Milán  – Udinese Calcio (utkání 1. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

18.30:  FC Brentford – Manchester United (utkání 2. kola anglické Premier League) – Canal+Sport.

19.30: Sturm Graz/Štýrský Hradec  –  SCR Altach (utkání 4. kola rakouské bundesligy) – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): US Lecce  – Inter Milán (utkání 1. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.45: Kasimpasa – Fenerbahce Istanbul (utkání 2. kola  Süper Ligy) –  Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona  –  Rayo Vallecano (utkání 1. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – HSC Montpellier (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) –  NOVA Sport 2.

21.30: F.INITO 5 (sestřih sobotních utkání 3. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

 

NEDĚLE 14. SRPNA 2022

12.55 (výkop 13.00): FC Lorient – Olympique Lyon (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) –  NOVA Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): FC Kilmarnock – Cetic Glasgow (utkání 3. kola skotské Premiership) –  Premier Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): Vybrané utkání 4. kola druhé německé bundesligy – NOVA Sport 3.

13.30: VV St. Truiden – RSC Anderlecht (utkání 4. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

14.45: F.INITO 5 (sestřih sobotních utkání 3. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): Vybrané utkání 2. kola francouzské Ligue 1 –  NOVA Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): FC Middlesborugh –  FC Sheffield United (utkání 3. kola druhé anglické ligy/Championship) –  Premier Sport 1.

15.00: FC Nottingham Forest – FC West Ham United (utkání 2. kola anglické Premier League) – Canal+Sport.

15.25 (výkop 15.30): 1. FSV 05 Mainz/Mohuč  – 1. FC Union Berlín (utkání 2. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

15.30 (výkop 16.00): FK Jablonec – Slavia Praha (utkání 3. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

15.50 (výkop 16.00): FK Pardubice – Slovan Liberec, Dynamo České Budějovice – 1. FC Slovácko (utkání 3. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 22.15 a 0.15 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Blackburn –  FC West Bromwich Albion (utkání 3. kola druhé anglické ligy/Championship) –  Premier Sport 2.

17.00 (výkop 17.05): OGC Nice – RC Štrasburk (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) –  NOVA Sport 2.

17.00: FC Red Bull Salcburk – AC Wolfsberger (utkání 4. kola rakouské bundesligy) – Arena Sport 1.

17.25 (výkop 17.30): Bayern Mnichov – VfB Wolfsburg (utkání 2. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

17.30: FC Chelsea – Tottenham Hotspur (utkání 2. kola anglické Premier League) – Canal+Sport.

18.20 (výkop 19.00): Sparta Praha – Sigma Olomouc (utkání 3. kola české Fortuna:ligy – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

18.25 (výkop 18.30): Lazio Řím  – FC Boloňa (utkání 1. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.10 (výkop 20.30): FC DAC 1904 Dunajská Streda – MFK Dukla Banská Bystrica (utkání 5. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Dajto.

20.40 (výkop 20.45): Salernitana Calcio – AS Řím (utkání 1. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Satde Brestois – Olympique Marseille (utkání 2. kola francouzské Ligue 1) –  NOVA Sport 2.

21.30: F.INITO 6 (sestřih nedělních utkání 3. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

21.55 (výkop 22.00): UD Almería  –  Real Madrid (utkání 1. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

22.00 (záznam, výkop 20.45): Alanyaspor – Besiktas Istanbul (utkání 2. kola  Süper Ligy –  Sport 1.

22.15: Fotbal – Dohráno (zpravodajství z 3. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

 

PONDĚLÍ 15. SRPNA 2022

10.50: Fotbal – Dohráno (zpravodajství z 3. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

11.00: F.INITO 5 (sestřih sobotních utkání 3. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 18.30 hodin.

11.45: F.INITO 6 (sestřih nedělních utkání 3. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 19.00 hodin.

18.15: Konyaspor – Basaksehir Istanbul (utkání 2. kola turecké Süper Ligy) –  Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Hellas Verona – SSC Neapol (utkání 1. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

19.25 (výkop 19.30): FC Getafe  –  Atlético Madrid (utkání 1. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.00: TIKI-TAKA 3 (talk show mapující nejzajímavější momenty 3. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – Sassuolo Calcio (utkání 1. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): US Quevilly Rouen – AS Saint-Étienne (utkání 3. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.45: Galatasaray Istanbul – Girensunspor (utkání 2. kola turecké Süper Ligy) –  Sport 2.

21.00: FC Liverpool – FC Crystal Palace (utkání 2. kola anglické Premier League) – Canal+Sport.

21.25 (výkop 21.30): Real Betis Sevilla –  FC Elche (utkání 1. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

ZMĚNA VYHRAZENA!

Kvintet faktorů, které rozhodly o hrůzostrašném vstupu Sparty do nové sezóny

Slavia a Slovácko mají větší šanci postoupit, než se zdá. Jejich soupeři už nevzbuzují obavy jako dříve

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.