Masopust po prodloužení ve Slavii: Jsem rád, že mi klub věří. Stále toho spolu můžeme hodně dokázat

Masopust po prodloužení ve Slavii: Jsem rád, že mi klub věří. Stále toho spolu můžeme hodně dokázat

Trojnásobný mistr české nejvyšší soutěže Se Slavií a dvojnásobný vítěz domácího poháru prodloužil v Edenu spolupráci o dva roky do června 2025. V uplynulé sezóně se Lukáš Masopust vrátil na pravý kraj sešívaných a opět byl výraznou tváří vršovického klubu. Na jaře se však potýkal se zdravotními problémy, které zasáhly i do letní přípravy. Nyní se již cítí fit a vyhlíží návrat do soutěžních zápasů.

Odchovanec Jihlavy přišel do Edenu na začátku roku 2019 z Jablonce a postupem času se stal klíčovou postavou základní sestavy, která mu vynesla i kapitánskou pásku. Není divu, že si jej Slavia pojistila až do léta roku 2025. „Vážím si toho hodně, protože Slavia je velký klub a zažili jsme tady spoustu krásných věcí. Věřím, že toho můžeme ještě hodně dokázat. Jsem vděčný za tuhle šanci,“ nechal se slyšet devětadvacetiletý reprezentant.

Nabídka nového kontraktu přišla v období, kdy byl delší dobu zraněný, což potvrzuje důvěru klubu v jeho schopnosti. „My jsme se o prodloužení smlouvy bavili s agentem ještě předtím, než se mi to stalo. Jsem moc rád, že i přes zranění mi klub stále věří a chtěl bych jim za to poděkovat.“ Pokračoval zkušený obránce, který si umí poradit také na pravém kraji zálohy.

Nyní se již cítí fit a vyhlíží návrat do sestavy, aby Slavii opět pomohl k cenným trofejím. „V tréninku už zvládám všechno. Cítím se fakt dobře. Akorát mi chybí trochu herní kondice, ale jinak už je všechno dobré. Osobní ambice nemám. Přeju si, abych byl hlavně zdravý, jinak to nechávám plynout,“ dodává Masopust.

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.