Ibrahimovič hned tak neskončí. Jestli ukončím kariéru, fotbal zemře, usmívala se ikona AC Milán

Ibrahimovič hned tak neskončí. Jestli ukončím kariéru, fotbal zemře, usmívala se ikona AC Milán

Zlatan Ibrahimovič, jehož čeká letos na podzim oslava jednačtyřicátých narozenin, před pár dny absolvoval na svém Instagramu živý přenos, jehož se účastnil také italský reprezentant a bývalý gólman AC Milán Gianluigi Donnarumma, jenž aktuálně hájí tři tyče Paris Saint-Germain.

Jeden ze zvídavých fanoušků se "funkčního veterána ze San Sira zeptal, kdy se chystá ukončit svou profesionální hráčskou kariéru.

Odchovanec Malmö, jehož struktury opustil již v roce 2001 kvůli Ajaxu Amsterdam byl velmi pohotový a svým příznivcům dal naději, že by to nemusel na nejvyšší úrovni zabalit ani po konci soutěžního ročníku 2022/2023.

Jeho odpověď totiž byla následující: "Nikdy. Jestli ukončím kariéru, fotbal zemře," usmíval se bývalý snajpr Interu, Juventusu, Barcelony, Paris Saint-Germain, Manchesteru United či Los Angeles Galaxy.

Do kádru Rossoneri, kteří rozjíždí nový ročník 13. srpna domácím zápasem proti Udinese, se vytáhlá švédská hvězda se třinácti ligovými tituly opět vrátila v zimě 2020 a kdo ví, jak dlouho v něm ještě vydrží...

Barcelona se nepřipravila dostatečně na příchod Lewandowského a teď má zvláštní problém

Zdroj: sport.aktuality.sk