Urážení od slávistických příznivců? Vlkanovu to bavilo: Tihle fanoušci přitom chtěli, abych tam šel, ale chápu to

Urážení od slávistických příznivců? Vlkanovu to bavilo: Tihle fanoušci přitom chtěli, abych tam šel, ale chápu to

Hradeckého kapitána Adama Vlkanovy bylo proti Slavii plné hřiště a nebyla to náhoda. Sedmadvacetiletý záložník byl vzhledem ke známým letním okolnostem ohledně možného přestupu do Edenu proti sešívanému "S" mimořádně motivovaný...

Ve Vršovicích už totiž skutečně jednou nohou byl. "Ze začátku jsem tomu věřil, my nějak domluvení byli, ale oni se pak s Hradcem nedohodli. Tohle už není na mně, nemůžu říct nebo posoudit, jestli se měl někdo zachovat jinak. „Jsem tu. Dělám vše proto, aby byl Hradec co nejúspěšnější. Co bude, bude. Uvidíme. Dokud jsem tu, budu dělat maximum pro Hradec," ubezpečil východočeskou obec kolega Vašulína, Rady a spol.

Jestli někdo potřeboval před úvodním kolem nového ročníku speciálně namotivovat, odchovanec votroků to určitě nebyl. "Musím říct, že to pro mě byl speciální zápas. Tím, že jsem nepůsobil jinde, nikdy nic do kabiny nevypisuju. Ale teď jsem bonus do šatny slíbil, jsem rád, že můžu klukům něco donést,“ usmíval se po překvapivém zisku tří bodů autor jednoho reprezentačního startu proti Portugalsku, jehož vyjádření vyšlo na webu sport.cz.

Hostující slávističtí fanoušci si ho na mladoboleslavských tribunách dobírali a na jeho adresa zazněly i nelichotivé výrazy včetně popěvku, že ho nikdo nechce. Samotného Vlkanovu to však pozitivně motivovalo a nijak ho to nerozhodilo. "Bavilo mě to, ještě víc mě to do zápasu vtáhlo. Přitom tihle fanoušci chtěli, abych tam šel. Tímhle mě ještě víc vyhecovali. Ale chápu to. Jejich tým prohrával, hecují to, byly tam tvrdé souboje, tak to má být. Není to mrtvé," doplnil na sport.cz zkušený borec, jenž v minulosti krátce prošel i střížkovskými Bohemians.

Jeho nadřízený Miroslav Koubek ale ještě správně podotýká, že přestupové okno pořád běží a jistota jeho setrvání pořád není. "Adam je chytrý kluk. Musí jet dál, pokud nechce škodit sám sobě a někam přestoupit. Vždyť kdo by chtěl kyselého hráče? On to ví. Navíc přestupní termín ještě neskončil, pro nás by to bylo samozřejmě citelné oslabení," uzavřel sportem.cz citovaný nejstarší trenér současné Fortuna:ligy.

Dostálek: Hráči si musí soutěž trochu osahat. Věřím, že budeme pro každého zajímavým soupeřem

Zdroj: sport.cz