Kuchta? Je frustrovaný, že nedostává od spoluhráčů servis, jaký by potřeboval, všiml si Švancara

Kuchta? Je frustrovaný, že nedostává od spoluhráčů servis, jaký by potřeboval, všiml si Švancara

První ligové kolo přineslo hned několik překvapení, protože nevyhrál ani jeden z prvních pěti týmů uplynulého soutěžního ročníku. Bronzová Sparta dokonce odevzdala všechny body na své Letné...

Petr Švancara to dle svých slov tak trochu čekal. "Spartě jsem nevěřil, není v pohodě, po vyřazení z evropského poháru jsem předpokládal, že liberecký trenér Luboš Kozel mužstvo nachystá a na Letné neprohraje. Na to jsem si i ve svém tiketu vsadil," prozradil na stránkách aktualne.cz čtyřiačtyřicetiletý odborník.

Speciálním příběhem je podle něj vyloučení Jana Kuchty. "Šlo o zkrat, který je posbíraný během posledních 14 dnů. Dost si vyslechl od slávistů, že se nevrátil do jejich týmu, pak přišlo pohárové rozladění. Je frustrovaný, že nedostává od spoluhráčů servis, jaký by potřeboval, proti Liberci pak neproměnil tutovku. Ve finále si zlost vybil na brankáři soupeře. Je to nesportovní, je to špatné," upozornil aktualne.cz citovaný brněnský patriot.

Částečně má pro něj pochopení. "Lehce, připomínám lehce, mu rozumím. Také jsem někoho v 70. minutě, když to nešlo, kopl, ohnal jsem se. Jsou to hloupé zkraty, pro něj je to špatné PR i směrem k reprezentaci, dostane vysoký trest. Neobhajuju ho, v žádném případě to neměl udělat, kopnout někoho do hlavy je neomluvitelné. Jenom tvrdím, že se to někdy v takovém rozpoložení přihodí. Tlak je na něj obrovský, hromadilo se to v něm," podotkl bývalý forvard Slovácka, Příbrami, Viktorie Žižkov i Zbrojovky, jehož slova nabídl portál aktualne.cz.

Kritik Vízek: Ať si Rosický nazuje kopačky, na hřišti bude platnější než v kanceláři. V Evropě nás za chvíli předeženou už i mužstva z Malty

Zdroj: aktualne.cz