Horejše mám rád, fandím mu, ale v situaci, kdy mu odešli klíčoví hráči, to bude mít těžké, věští Švancara

Horejše mám rád, fandím mu, ale v situaci, kdy mu odešli klíčoví hráči, to bude mít těžké, věští Švancara

Co Petra Švancaru překvapilo v rámci úvodního kola Fortuna:ligy vůbec nejvíce? Nebyla to ani venkovní prohra Slavie, ani remíza Plzně v Teplicích a ani domácí selhání Sparty s Libercem.

Nejvíce se totiž divil výsledku 3:0, který si z Ostravy odvezla díky trefám Chytila, Chvátala a Sedláka Jílkova Sigma, která přitom během léta až tak přesvědčivě nepůsobila...

"Největším překvapením pro mě je, že Baník dostal doma takovou dardu. Poté, jak velkolepě oslavil výročí, jak se prezentoval v médiích, kdy majitel přiznal vysoký rozpočet. K tomu se vrátil milovaný trenér Pavel Vrba, dělají všechno, aby se zase v Ostravě hrály evropské poháry. A teď takové zklamání," napsal ve svém komentáři pro aktualne.cz odchovanec Brna, jenž v minulosti prošel také Slavií či Interem Bratislava.

Stejný domácí výsledek zaznamenal i Jablonec, který odevzdal všechny body Bohemians Praha 1905. To ovšem Švancaru až tak nezaskočilo. A důvod?

"Také Jablonec prohrál doma s Bohemkou o tři góly, ale v jeho případě se nedivím. Byl kádrově vykradený, víme, jaké má klub finanční problémy, jaké má starosti majitel Miroslav Pelta. Mám rád trenéra Davida Horejše, fandím mu, ale v situaci, kdy mu odešli klíčoví hráči, bude to mít těžké," zavěštil si čtyřiačtyřicetiletý expert, jehož vyjádření vyšlo na aktualne.cz.

Kritik Vízek: Ať si Rosický nazuje kopačky, na hřišti bude platnější než v kanceláři. V Evropě nás za chvíli předeženou už i mužstva z Malty

Zdroj: aktualne.cz