Karabec? Za rok neudělal žádný progres, u hráčů jako on už bychom měli vědět, že na to mají, míní přísný Pivarník

Karabec? Za rok neudělal žádný progres, u hráčů jako on už bychom měli vědět, že na to mají, míní přísný Pivarník

Sparťanská záložní řada zatím nefunguje tak, jak by se asi čekalo a doplácí na to také útočná řada, jejíž produktivita dosud zůstává v nové sezoně 2022/2023 notně za očekáváním.

Kromě Fortelného, Sadílka, Daňka či "přesunutého" Zeleného je pod tím podepsán i Adam Karabec, jenž si po ukončení kariéry Bořka Dočkala vzal číslo 10.

"Sparta by tam měla mít v záloze vyšší kvalitu," uvedl na portálu isport.blesk.cz Roman Pivarník, jenž zatím naposledy působil v kuvajtském mužstvu Al-Tadamon SC a momentálně se rozhlíží po novém angažmá.

Mládežnickému reprezentantovi Karabcovi je sice pořád jen 19 let, nicméně startů už za letenské áčko nasbíral spoustu (jen ve Fortuna:lize už je na 64 vystoupeních) a zatím se stále nedokázal překlenout z pozice velkého talentu ke statusu důležité a hlavně rozdílové opory...

"Prostoru dostal dost, ale za rok neudělal žádný progres. U hráčů jako on bychom už měli vědět, že na to mají. A to mi chybí," doplnil na stránkách Sportu pětapadesátiletý slovenský odborník, jehož bylo v minulosti možno zastihnout i na lavičkách Jihlavy, Sigmy, Bohemians 1905, Plzně, Zbrojovky či Zlína.

I s letní přípravou už Sparta čeká na výhru pět zápasů. Negativní sérii dostanou Karabec a spol. šanci utnout sedmý srpnový den na jihočeském Střeleckém ostrově.

Kuchta? Je frustrovaný, že nedostává od spoluhráčů servis, jaký by potřeboval, všiml si Švancara

Zdroj: isport.blesk.cz