V minulé sezoně jsem moc gólový nebyl, proto chci svou produktivitu zlepšit, hlásí plzeňský Bucha

V minulé sezoně jsem moc gólový nebyl, proto chci svou produktivitu zlepšit, hlásí plzeňský Bucha
OBSAHUJE OHLASY

Plzeňští zatím v předkolech Ligy mistrů jen vítězí. V Kišiněvě se jim podařilo dostat na lopatky i Šerif Tiraspol a příští týden budou ve své Doosan aréně hájit venkovní výhru 2:1.

Autorem jedné z tref byl důležitý západočeský středopolař Pavel Bucha, jemuž se podařilo rozvlnit síť netradičně hlavou...

"Gól mě moc těší. V minulé sezoně jsem nebyl moc gólový, proto chci zlepšit svou produktivitu. Snad mi to tam bude padat i dál," přál si v pozápasových ohlasech nositel čísla 20.

Cesta k úspěchu v Moldavsku vedla přes pozorné bránění. "Byl to ohromně těžký zápas, fyzicky i mentálně. Potom, co jsme hráli se Šerifem vyrovnané utkání, tak je trošku dostal na koně pokutový kop. Bylo důležité, že jsme na to rychle zareagovali a dostali se zpátky do hry. Je to strašně cenné vítězství, ještě takhle po otočce," mnul si ruce exslávista, jehož slova nabídly stránky fcviktoria.cz.

Teď má Plzeň před sebou dva domácí zápasy v řadě. Ještě před Tiraspolem tak dorazí do Štruncových sadů Pardubice. "Po remíze v Teplicích bude důležité chytit se vítězně. V obou zápasech budeme potřebovat podporu fanoušků, tak doufám, že přijdou a poženou nás za ligovým vítězstvím a postupem přes Tiraspol," uzavřel kolega Kopice, Klimenta, Chorého a spol.

Konec pokleknutí před každým zápasem? Fotbalisté anglické Premier League přemýšlí, jak s gestem dále

Zdroj: fcviktoria.cz