Weber si může odškrtnout další jméno, Dynamo získalo extrémně rychlou posilu s minulostí v Sionu či Piastu Gliwice

Weber si může odškrtnout další jméno, Dynamo získalo extrémně rychlou posilu s minulostí v Sionu či Piastu Gliwice

Jihočeské Dynamo představilo svou šestou letní posilou, jíž se stal bývalý mládežnický reprezentant Slovenska Lukáš Čmelík, který dorazil do Českých Budějovic z druholigové Karviné.

Čerstvá akvizice, jež si se značkou ze Střeleckého ostrova plácla do konce roku s následnou opcí, bude k dispozici již pro nedělní utkání se Spartou.

Šestadvacetiletý univerzál v minulosti prošel také Žilinou, Sionem, Dunajskou Stredou nebo Piastem Gliwice, takže zkušeností už má požehnaně.

Budějovice o něj navíc stály delší dobu a ještě aby ne, nový hlavní trenér mužstva Jozef Weber ho totiž dobře znal a měl ho na svém seznamu přání...

"Řešili jsme to už od začátku přípravy, Karviná mě nechtěla uvolnit, takže nakonec jsem rád, že se kluby domluvily. Celou přípravu jsem absolvoval v Karviné, takže po kondiční stránce jsem připravený do zápasu. Uvidíme, jestli od trenéra dostanu šanci už teď," vzkázal nový kolega Hory, Škody, Hellebranda a spol.

Co přesně si od něj Dynamo slibuje? "Je to extrémně rychlý, křídelní hráč. Přichází na hostování do zimy s opcí. Máme zraněného Mršiće, věříme, že nám pomůže," doplnil na dynamocb.cz sportovní ředitel Milan Čadek.

Kritik Vízek: Ať si Rosický nazuje kopačky, na hřišti bude platnější než v kanceláři. V Evropě nás za chvíli předeženou už i mužstva z Malty

Zdroj: dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.