Legenda Liverpoolu Carragher: O Ronalda nemá nikdo zájem. Nechce ho dokonce ani ten Hag

Legenda Liverpoolu Carragher: O Ronalda nemá nikdo zájem. Nechce ho dokonce ani ten Hag

Cristiano Ronaldo je v posledních týdnech středobodem pozornosti většiny světových sportovních médií. Důvodem je jeho letní přestupová sága, jejíž konec stále nepoznáme. Nyní to sice vypadá tak, že legendární Portugalec zůstane v Manchesteru United, ale definitivní to ještě označit nemůžeme.

K celému případu se nejnověji vyjádřil i Jamie Carragher, který podle britského Daily uvedl: „Vždy jsem si myslel, že podepsat Ronalda bylo bizarní rozhodnutí. Následující sezónu oslaví už svoje 38. narozeniny. Není to ten samý hráč, jako na začátku. Stále je to sice skvělý střelec, ale už to není takové, jako před několik lety. Žádný evropský klub o něho aktuálně nemá zájem.“

„Můžu se mýlit, ale nyní to vypadá tak, jako by sami v Manchesteru United nevěděli, jak se ho zbavit. Dokonce si myslím, že ho nechce ani Erik ten Hag a pokud by jste se zeptali v kabině „Rudých ďáblů“, tak je též možné, že by vám řekli, že ho k sobě nechtějí,“ sdělila dále legenda Liverpoolu, velkého rivala klubu z Old Trafford.

Představitelé Manchesteru United ale oficiální cestou mnohokrát zdůraznili, že Cristiano Ronaldo má s klubem smlouvu i na další sezónu a prioritou klubu je si ho ponechat.

Úplně jiný názor na celou situaci má ale bývalý obránce United Garry Neville, který si myslí, že by se „Red Devils“ měli sedmatřicetiletého Portugalce zbavit: „Řeknu to na rovinu. To, co Ronaldo ve fotbalovém světe dokázal, je něco neuvěřitelného a neskutečného. Už teď je zapsaný v seznamu nejlepších fotbalistů všech dob a navždy to tak i zůstane. Na to, co se mu stalo toto léto v Manchesteru United, si už za 20 let nikdo nevzpomene. Pro mě, jako bývalého kapitána United, je ale nechutné sledovat, co se aktuálně děje v naší kabině. Žádný hvězdný hráč nemůže být větší než klub. Jednoduše to tak nemůže být," sdělil sedmačtyřicetiletý bývalý fotbalista.

V posledních týdnech se hlavně v anglických médiích objevily početné zprávy o tom, že agent Cristiana Ronalda - Jorge Mendes jednal s mnohými evropskými velkokluby jako jsou například Bayern Mnichov, Chelsea či Atlético Madrid.

Všechny tyto kluby zájem o hvězdného Portugalce ale popřely. Budoucnost Crisitana Ronalda tak i nadále zůstává nejistá, i když v tuto chvíli se jako nejpravděpodobnější scénář jeví jeho setrvání v rudé časti Manchesteru.

Zdroj: dailymail.co.uk

V Allianz Areně jsou si vědomí, že mají špičkoví kádr. Lipsko si útočit na titul netroufá, jak to mají v Borussii?

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.