Expres Mihálik si asi vyzkouší šestý klub kariéry. Z výběru trenéra Bílka se zřejmě přesune do Svědíkova kádru...

Expres Mihálik si asi vyzkouší šestý klub kariéry. Z výběru trenéra Bílka se zřejmě přesune do Svědíkova kádru...

V Evropské lize už asi Slovácko po jasném výsledku v Istanbulu žádnou velkou díru do světa neudělá (minimálně ne v této sezoně), nicméně v Konferenční lize by ještě mohlo a pokud by se tak stalo, pokladnice v Uherském Hradišti by se mohla těšit na desítky milionů korun.

Do kádru čtvrtého celku uplynulého ročníku Fortuna:ligy, který odstartoval novou ligovou sezonu remízou s brněnským nováčkem, by proto mohl dorazit jeden ostřílený ofenzivní borec, jehož zastupuje agentura Sport Invest.

Slovácko mělo v posledních dnech jednat s Viktorií Plzeň o rychlíkovi Ondřeji Mihálikovi, jemuž sice poměrně vyšla letní příprava, v níž zaznamenal branky i asistence, nicméně v úvodních čtyřech soutěžních utkáních neodehrál ani minutu a Michal Bílek s ním podle všeho momentálně nepočítá.

I proto ho pravděpodobně čeká hostování jinde, s tím, ze nejreálněji se v tuto chvíli jeví přesun do moravského výběru, který táhnou Kadlec, Nguyen, Petržela či Havlík, jenž je však nyní na marodce.

Pětadvacetiletý ofenzivní univerzál Viktorie, kde má smlouvu do léta příštího roku, prorazil v Jablonci a na české půdě si zahrál i za Vlašim nebo Dynamo České Budějovice, v jejichž dresu působil minulou sezonu. Na kontě má také jednu zahraniční zkušenost v nizozemském AZ Alkmaar, kde však nastupoval zejména za rezervu a v Eredivisii nastoupil pouze dvakrát.

Věřím, že budu Zbrojovce co nejvíce platný, hlásí Souček. Může brněnskému týmu podle Dostála pomoci okamžitě?

Zdroj: eFotbal.cz