Brněnský nováček Souček skočil do vlaku, který asi úplně nečekal, výkonem však svého šéfa Dostálka zaujal

Brněnský nováček Souček skočil do vlaku, který asi úplně nečekal, výkonem však svého šéfa Dostálka zaujal
OBSAHUJE VIDEO

Pokud vše půjde dobře, jednadvacetiletý štítový záložník Filip Souček by si mohl ve službách Zbrojovky Brno stanovit nové osobní maximum ohledně herního vytížení.

Ačkoliv byl kmenový sparťan s historií v Opavě ve druhém největším městě Česka jen pár dní, proti Sigmě se ho hned týkala základní sestava, v níž vydržel po celých 90 minut.

A protože s ním byl hlavní kouč nováčka Richard Dostálek spokojen, mládežnického reprezentanta pravděpodobně nemine mezi jedenácti vyvolenými ani debut před brněnským publikem proti Mladé Boleslavi (hraje se 13. 8.).

Do brněnských plánů totiž nováček zapadl bez výraznějších potíží. "Trénoval s námi poprvé v úterý, což byl hodně náročný den. Fyzička, síla, skočil do vlaku, který asi úplně nečekal," informoval na webu fczbrno.cz osmačtyřicetiletý Dostálek.

"Od středy jsme pracovali na taktických věcech, čekali jsme jen, jestli se vše stihne dotáhnout, což se povedlo. Odvedl výborný výkon, ze začátku byla trochu vidět nerozehranost, což se postupně zlepšovalo. Na konci toho měl plné zuby, ale to měli i všichni ostatní spoluhráči. Svým výkonem zaujal," přidal na klubových stránkách šéf Řezníčka, Texla či Berkovce.

Zdroj: fczbrno.cz