Velkému zájmu Slovácka v Doosan aréně neodolali, příští tři roky by tak měl Mihálik strávit v Uherském Hradišti

Velkému zájmu Slovácka v Doosan aréně neodolali, příští tři roky by tak měl Mihálik strávit v Uherském Hradišti

Další spekulace, jež nabrala reálné kontury a následně vyšla. Autor 22 prvoligových branek ve 128 startech Ondřej Mihálik už nepatří Viktorii Plzeň, nýbrž Slovácku, se kterým si tento týden plácl na kontraktu až do 30. června 2025.

"V hledáčku jsme Ondřeje měli již delší dobu, a když se teď naskytla příležitost přestup zrealizovat, tak jsme pro to udělali maximum. Jsem rád, že jsme se dohodli. Je to šikovný hráč, který nám může hodně pomoct," mnul si ruce sportovní manažer 1. FC Veliče Šumulikoski.

U všeho byl agent Viktor Kolář. "Zásadní v celém transferu byl obrovský zájem Slovácka o Ondru a související jasná představa sportovního vedení o jeho využití v sestavě. Slovácko získává v Ondrovi hráče se zkušenostmi z české i nizozemské ligy, zároveň fotbalistu v nejlepším věku s velkou motivací ukázat své fotbalové kvality. Ondra pak přichází do klubu s dlouhodobě jasnou sportovní koncepcí, zdravými ambicemi a vynikajícím trenérským týmem. Jsem přesvědčen, že se se pro obě strany jedná o povedený krok," přidal na stránkách fcslovacko.cz zástupce Sport Investu.

A co první dojmy samotného ofenzivního rychlíka? "Slovácko se poslední tři sezóny drží na špici ligy a já věřím, že týmu pomohu jak v ligové soutěži, tak i právě v boji o pohárovou Evropu. Jsem rád, že Slovácko projevilo o můj příchod zájem a rychle jsme se domluvili," uzavřel bývalý útočník Jablonce, Alkmaru i Českých Budějovic.

V novém působišti, která bude mít podle všeho před sebou play-off o Evropskou konferenční ligu, může v rámci Fortuna:ligy debutovat již čtrnáctý srpnový den v rámci výjezdu na jihočeský Střelecký ostrov, kde to díky minulé sezoně velmi dobře zná.

Zdroj: fcslovacko.cz