Možné starty? Usor je plně připraven, Ševčík je 50:50 a u Sora to je otázka prahu bolesti a co bude chtít riskovat

Možné starty? Usor je plně připraven, Ševčík je 50:50 a u Sora to je otázka prahu bolesti a co bude chtít riskovat
OBSAHUJE VIDEO

To, že se Slavií neletěl do Atén zraněný brazilský středopolař Ewerton, je věc známá. Jak však Jindřich Trpišovský komentoval stav dalších potenciálních marodů?

"Moses Usor v pondělí netrénoval, úterní trénink ale absolvoval. Věříme, že bude v pořádku. Petr Ševčík netrénoval v úterý, místo zranění je hodně bolestivé. Uvidíme na předzápasovém tréninku, rozhodne se ve čtvrtek po rozcvičení. Moses Usor bude na sto procent, u Petra je to 50:50," pronesl na předzápasové tiskové konferenci bývalý šéf Žižkova a Liberce.

Jak je na tom expres Yira Sor? "Yira v úterý trénoval poprvé lehce bez týmu. Ve středu šel poprvé do týmového tréninku. Příslib je, že bude na část zápasu připraven. Bude to spíše otázka prahu bolesti a co bude chtít riskovat. Doléčený není, ale chce hrát a být připravený. Uvidí se až po předzápasovém tréninku, co to udělá. Předpoklad je, že bude na část zápasu připraven," doplnil na webu slavia.cz šestačtyřicetiletý odborník, podle nějž Slavia není týmem, který si umí jen stoupnout a pouze bránit.

Nastoupí na stoperu Taras Kačaraba, nebo se na pozici středního obránce posune Tomáš Holeš? "Je to jeden úhel pohledu, který se nabízí. První zápas jsme zvládli do defenzivy dobře. Byl ale jiný povrch, jiný startovací režim zápasu a jiná atmosféra. Fungovalo nám to, soupeř bude chtít něco změnit a bude z toho vycházet. Jeden úhel pohledu je, že nám něco vycházelo a nabízí se, abychom to jen typologicky upravili. Druhá věc je, že Tomáš Holeš s tím má velké zkušenosti. Hodně rozhodne stav Petra Ševčíka," zakončila hlava trenérského štábu úřadujícího českého vicemistra.

Zdroj: slavia.cz