Koho nyní Rada na Julisce nepotřebuje? Na startu podzimu nevýrazná Dukla posílá dočasně pryč tyto tři hráče...

Koho nyní Rada na Julisce nepotřebuje? Na startu podzimu nevýrazná Dukla posílá dočasně pryč tyto tři hráče...

Dukla, jež odstartovala do nového ročníku FNL hrůzostrašně a ještě nebodovala ani neskórovala, tento týden zúžila svůj dejvický kádr hned o tři hráče.

Na hostování totiž putují Lukáš Březina i Jakub Štefan, kteří shodně zakotví ve Velvarech a z Julisky mizí také Ondřej Ruml, jenž pro změnu putuje do Chlumce.

Šestadvacetiletý krajní bek Ruml, který v minulosti hájil barvy plzeňské rezervy či Baníku Sokolov zasáhl v minulém ročníku do 23 soutěžních duelů Dukly a jeho odchod může leckoho překvapit. Petr Rada ho evidentně nyní potřebovat nebude...

Dvacetiletý gólman Štefan odchytal uplynulou sezonu za áčko jen jedno utkání a převážně nastupooval v ČFL za béčko. Jeho zapůjčení kvůli vytížení je tak logické.

Na stejnou adresu putuje i jednadvacetiletý zadák Březina, který dosud bojoval zejména za dejvické béčko a dříve prošel také Bohemians či Meteorem Praha.

Slavná značka, jež mimochodem odšpuntuje letošní MOL CUP v závěru měsíce s Hostouní, už se tak v sobotu dopoledne proti Třinci představí bez nich.

Radu šílený start zaskočil: Hráči by měli vědět, že nosí dres Dukly. Pocítí to ode mě, protože tudy cesta nevede

Zdroj: fkdukla.cz