Kdo to nyní v Tottenhamu nemá vůbec jednoduché? Conte zakazuje přípravu s áčkem Spurs těmto čtyřem hráčům...

Kdo to nyní v Tottenhamu nemá vůbec jednoduché? Conte zakazuje přípravu s áčkem Spurs těmto čtyřem hráčům...

Tottenham Hotspur, který zahájil nový ročník Premier League přesvědčivým domácím triumfem nad Southamptonem, se letos v létě potýká s problémy ohledně zúžení kádru Antonia Conteho.

Tradiční londýnský klub sice byl úspěšný ohledně několika přestupů a na soupisku přidal kvalitu i hloubku, o kterou požádal renomovaný italský manažer už na konci minulé sezony, nicméně svízel je jinde...

Jak vyšlo na stránkách listu The Daily Mail, Spurs mají momentálně potíže udat nechtěné hráče, kteří už se do prvního týmu nevejdou.

Šéf Kanea, Llorise, Perišiče a spol. totiž nechce, aby "odpadlíci" trénovali se zbytkem mužstva, pokud nefigurují v jeho plánech.

Konkrétně jde o čtyřlístek v ideálním fotbalovém věku Sergio Reguilón (25), Tanguy Ndombélé (25), Harry Winks (26) a Giovani Lo Celso (26), kteří se stali na Bill Nicholson Way nadbytečnými.

Žádné relevantní nabídky však na kohokoliv z kvarteta zatím nedorazily. Vedení dvojnásobného mistra země s osmi trofejemi z FA CUPu pak spíš než o hostování na šest či dvanáct měsíců usiluje o okamžitý prodej.)

Benzema už je před Raúlem. Pro nás je to nejdůležitější a nejefektivnější hráč na světě, lebedí si Ancelotti

Zdroj: TribalFootball