Nedávno prodloužil smlouvu na Letné, pod Priskem ale pracovat nebude. Ryneš míří za Koubkem k votrokům...

Nedávno prodloužil smlouvu na Letné, pod Priskem ale pracovat nebude. Ryneš míří za Koubkem k votrokům...

Nedávno prodloužil smlouvu na Letné, pod Priskem ale pracovat nebude a přesunuje se za Koubkem k votrokům...

Sparta tento týden nevygenerovala pouze pohyb do kádru směrem dovnitř, ale i ven a zatímco křídelník Jakub Jankto je nově příchozím, o pět let mladší Matěj Ryneš se dočasně loučí.

Jednadvacetiletý hráč, jenž v nově započatém ročníku 2022/2023 odehrál jen deset minut proti Vikingu Stavanger, přitom letos v létě podepsal v Generali Česká pojišťovna aréně nový dlouhodobý kontrakt a zdálo se, že jeho čas v sedmé městské části metropole pomalu přichází.

Právě teď se však dolaďuje jeho roční zapůjčení Hradci Králové, s tím, že součástí dohody nebude opce na trvalý podpis.

Levonohé křídlo už tak nebude v nejbližší době pracovat pod Brianem Priskem, nýbrž pod nejstarším koučem české prvoligové branže Miroslavem Koubkem.

Ten ho mimochodem do východočeského prostředí neúspěšně vábil již v zimní přestávce a vyšlo mu to tak až na napodruhé a po dvou odehraných kolech nové sezony Fortuna:ligy.

Nový spoluhráč Rady, Vlkanovy a spol., jenž se může těšit na relevantní herní čas a teoreticky by mohl v černobílých barvách debutovat již v sobotu proti mistrovské Viktorii Plzeň, upřednostnil soupisku votroků před dalšími značkami jako FK Teplice či SK Dynamo České Budějovice.

Jemelkova motivace k přestupu do Plzně? Vidina Ligy mistrů, boje o nejvyšší příčky a skvělí plzeňští fanoušci

Zdroj: efotbal.cz