Do třetice všeho dobrého? Willian po výhružkách zanevřel nad fanoušky mateřského klubu a začal vyjednávat o návratu do Londýna...

Do třetice všeho dobrého? Willian po výhružkách zanevřel nad fanoušky mateřského klubu a začal vyjednávat o návratu do Londýna...

Brazilský fotbalista Willian ukončil kvůli výhružkám smrti svou smlouvu s Corinthians. Podle médií se vrací zpátky do Londýna, kde by měl nově působit v dresu Fulhamu.

Willian se do Corinthians vrátil po 14 letech, které strávil v zahraničí. Avšak návrat do klubu, který jej vychoval mu pořádně zhořknul na rtech. "Nevrátil jsem se kvůli tomu, aby mi lidé nadávali," řekl čtyřiačtyřicetiletý Brazilec.

"Kdykoliv se Corinthians nebo mně nedařilo, mojí rodině na sociálních sítích vyhrožovali a nadávali. Mojí ženě, dcerám a po čase i mému otci a sestře," přidal Willian, který kvůli tomu ukončil dvouletou smlouvu.

Mohl by tak zamířit již do třetího londýnského celku. Zájem o jeho služby projevil Fulham, se kterým by bývalý brazilský reprezentant měl podepsat kontrakt na dva roky.

V anglické lize Willian odehrál 259 zápasů a dal 38 branek. Na kontě má také dva tituly s Chelsea.

Jeho štace v Chelsea lze považovat za velice zdařilou, leč jeho působení v dresu Gunners již tak slavné nebylo.

Podaří se mu pod taktovkou Marca Silvy navázat na výkony z Chelsea, nebo prohloubí svůj londýnský nezdar?

Zdroj:sport.aktuality.sk