Ševčík, Schranz, Kačaraba, Oscar, Sor...Trpišovský na vršovickém poli zas a znovu sčítá zraněné...

Ševčík, Schranz, Kačaraba, Oscar, Sor...Trpišovský na vršovickém poli zas a znovu sčítá zraněné...
OBSAHUJE VIDEO

Sešívaní "S" se v Jablonci na plný bodový zisk nadřeli, ale nakonec na Střelnici dokázali splnit úlohu favorita a ze severu Čech si odvezli těsnou výhru 3:2.

Úplně zadarmo to ovšem nebylo. Jak to momentálně vypadá se zraněnými slávistickými hráči? "Uvidíme. Taras Kačaraba má bouli na koleni, pojede na vyšetření, moc optimisticky to ale nevypadá. Ivan Schranz i Petr Ševčík také střídali kvůli zdravotním problémům, všechno to sečteme až v týdnu. Uvidíme, co bude u Oscara a Sora, jestli bude nějaká šance na čtvrtek. U zbytku je v podstatě bez šance, aby se stihli připojit k týmu," ozřejmil webem slavia.cz citovaný Jindřich Trpišovský.

Je zranění zmíněného ukrajinského zadáka s ohledem na stoperský post a nejbližší budoucnost včetně důležitého dvojzápasu s polským Rakówem velkou komplikací? Podle šéfa lavičky by byla jeho delší absence nepříjemná...

"Už takhle se tam občas musí zatahovat Tomáš Holeš, kterého potřebujeme spíše ve středu hřiště, kde je pro nás důležitý. To bylo vidět i v Aténách, proto ho tam nechceme zatahovat. Volba na něj v Jablonci padla proto, protože bylo potřeba řídit obranu a Tomáš nám tam ke konci hodně pomohl. Jeden z důvodů, proč Aiham nešel na hřiště, bylo, že si o něj zdravotně prostě nemůžeme dovolit přijít. Eduardo Santos má velké dispozice, zdaleka ale ještě není připravený tak, jak potřebujeme. Hodně si zvyká na hru, je to vidět každý zápas. Dlouhodobě to chceme řešit, zatím se nám to nedaří, víme ale, že jednoho stopera potřebujeme. Kdyby byl Taras dlouhodobě mimo, tak máme jen Eduarda a Ousoua, což je, vzhledem k porci zápasů, třeba nějak vyřešit," přidal na stránkách slavia.cz šestačtyřicetiletý odborník z Vršovic.

Nejproduktivnějšímu hráči čínské ligy Stanciuovi pořád leží Sparta v žaludku. Jakou poznámku od něj schytala?

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.