Nejproduktivnějšímu hráči čínské ligy Stanciuovi pořád leží Sparta v žaludku. Jakou poznámku od něj schytala?

Nejproduktivnějšímu hráči čínské ligy Stanciuovi pořád leží Sparta v žaludku. Jakou poznámku od něj schytala?

Čínská Super League má v současnosti pouze jednoho suveréna. Wuhan Three Towns vévodí tabulce s bilancí 11 vystoupení, 10 výher a jedné remízy, to vše při celkovém velmi přesvědčivém skóre 36:6.

Tým táhne i nová posila Nicolae Stanciu, jenž zatím vládne produktivitě v celé soutěži. Deset startů se podařilo přetavit rumunskému spřílmachrovi v 6 branek i 6 gólových asistencí.

I když by se mohlo zdát, že mu ke spokojenosti nemůže chybět vůbec nic, i tak si bývalý hráč obou slavných pražských "S" dokázal i po letech "na dálku" rýpnout do Sparty, která byla v Česku jeho prvním klubem.

Stalo se tak ku příležitosti sdílení videa mapujícího branky, jež nastřílel z úspěšně provedených přímých kopů. A čím konkrétně letenské publikum zas a znovu nadzvedl?

Tímto komentářem na Instagramu: "17 gólů z přímáků. Doufám, že než ukončím kariéru, že ještě nějaké vstřelím. P.S. U tří gólů se mi nelíbí dres, který jsem tehdy oblékal," napsal devětadvacetiltý exslávista s minulostí v Anderlechtu, FCSB i Al-Ahli.

A ony tři trefy pochází právě z jeho letenské éry, která započala v lednu 2018 a trvala něco málo přes rok.

Příchod Jankta do Sparty je další nesmysl. A Hancka bych prodal, říká Luhový. V čem vidí hlavní problém letenské hry?

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nicolae Stanciu (@nicolaestanciu_7)

Zdroj: IG účet @nicolaestanciu_7