Anglická verze Viktorie Plzeň? Nottingham přivítal 14 nových tváří

Anglická verze Viktorie Plzeň? Nottingham přivítal 14 nových tváří

Zdá se vám, že přestupů nikdy nemůže být moc? Zdá se, že tento strop objevuje tým z anglické Premier League. Nottingham Forest do této chvíle přivedl 14 nových hráčů a vypadá to, že stále nemá dost.

Letní přestupové období se rozjelo na plné obrátky a jak je vidět nebere konce. V tomto roce je vidět, že kluby mohou začít znovu utrácet , jelikož v době pandemie nemohly. Některé týmy to vzali střídmě a vzaly třeba jen čtyři nové posily, zato Nottingham pálí ostrými v jiných číslech.

I s hostováními totiž přivedl 14 hráčů a podle všech informací to stále není dost. Musíme si přiznat, že buď jako volný hráč nebo na přestup odešlo 8 hráčů, avšak 14 nových tváří je doslova do písmene revoluce a obměna celé struktury klubu.

Když se podíváme domů, napadá mne Viktoria Plzeň, která taktéž přivedla novou jedenáctku se jmény jako Kliment, Cadu, Jedlička nebo Bassey. Zde je to podmíněné tím, že Viktoria usiluje o základní sestavu Ligy Mistrů, to Nottingham jen posiluje na novou sezónu po návratu mezi elitu.

Musíme uznat, že Forest přivedl několik zajímavých jmen jako Jesse Lingard nebo Dean Henderson a není tak divu, že si v posledním kole vyšlápli i na černého koně minulé sezóny - West Ham.

Může takový počet přestupů být na škodu nebo tím Nottingham zvedne kvalitu a udrží se v Premier League i nadále?

zdroj: Fabrizio Romano