Kdo bude vyvoleným a nahradí Beauguela na trůnu ligového krále střelců?

Kdo bude vyvoleným a nahradí Beauguela na trůnu ligového krále střelců?

V novém ročníku Fortuna:ligy nefiguruje hned několik velkých jmen, která odešla do zahraničí a v minulém ročníku dominovala v tabulce střelců. Kdo pro tento ročník nahradí Jeana-Davida Beauguela nebo Adama Hložka?

Minulý ročník ligy byl na góly doopravdy plodný a tak se není co divit, že se pomalu ukazují otázky, kdo bude novým králem ligových střelců. Jmen je hned několik a i proto panují dohady o tom nejlepším možném řešení. 

Když se podíváme do mistrovské Viktorie Plzeň, tak ta svého nejlepšího šutéra nahradila Janem Klimentem. Ten se však s touto težkou úlohou zatím vypořádává a ukazuje, že zvládá adaptaci lépe, než čekal on sám.

Dalším na seznamu je bezpochyby Václav Jurečka, který přestoupil ze Slovácka do Slavie a naplno tak může rozvinout křídla v klubu, který by mohl dovést až k titulu. To však nebude vůbec jednoduché.

V pořadí třetím střelcem, který stojí za zmínku je jistě Jan Kuchta, který se právě teď odpykává trest, který čítá 5 zápasů. Pokud po tomto trestu naskočí do ligy jako nový a nebude sbírat tresty, ale góly, bude se s ním muset počítat.

Ke konci mne napadjí dva černí koně tohoto závodu a to Mick van Buren, který hostuje v Liberci a Jakub Řezníček, který zase táhne Brno, které v letošním ročníku ještě neprohrálo a patří mu dělěné první místo společně s Bohemians.

Dojde na konci ligy k překvapení nebo vyhraje jeden z těchto pěti adeptů?