Rozhodl první zápas sezóny, ale teď ho čeká pauza! Di María se zranil

Rozhodl první zápas sezóny, ale teď ho čeká pauza! Di María se zranil

V pondělním utkání Juventusu s Sassuolem došlo na pěknou demolici 3:0, kterou rozhodl prvním gólem po přestupu Angel Di María. Vyšetření po zápase však odhalilo zranění svalu, které mu zaviní nucenou pauzu. 

Jak lépe začít nový ročník a angažmá v novém klubu než tím, že rozhodnete zápas. Takový počin se povedl Angelu Di Mariovi, který v zápase prvního kola Serie A s Sassuolem prosadil jako první a jelikož po dvou trefách Dušana Vlahoviče duel skončil 3:0, nová posila Juve rozhodla hned první bitvu sezóny.

Jelikož se od "Staré dámy" čeká velké evoluce, jelikož dva roky nevyhráli nic, je důležité, aby všechny posily mohly hrát. Paul Pogba je zraněný a zatím to nevypadá, že by se v dohledné době stal oporou základní sestavy. 

Di María si v úvodním duelu přivodil svalové zranění, jehož délku zatím není možné znát. Jeho hra byla pro Juve velmi přínosnou a tak je velká škoda, že se v dalších zápasech neobjeví. 

Trenér Allegri se bez Di Maríi bude muset určitě obejít v příštím duelu se Sampdorií Janov a je možné, že si tohle zranění vyžádá mnohem delší pauzu, než by se na první pohled mohlo zdát.

Vyhraje v letošní sezóně Juventus titul i s Pogbou a Di Maríou?

zdroj: Juventus.com