Je to super řízek! Jeden z koučů, kterým budu hodně fandit, řekl Švancara po setkání s Veselým

Je to super řízek! Jeden z koučů, kterým budu hodně fandit, řekl Švancara po setkání s Veselým
ROZHOVOR

Kdo pravidelně sleduje Tiki-Taka na O2 TV Sport, ten se v pondělí musel usmívat hned na startu. Elitní moderátor Petr Svěcený totiž vedle sebe posadil Petra Švancaru a Jaroslava Veselého. A náhoda to vážně nebyla. Populární lídr téhle show se do kouče Bohemians lehce otřel v předchozím díle, o nějaké nevraživosti mezi nimi ale nemůže být žádná řeč. Zvlášť když to Švanci myslel vlastně dobře.

„Mně se začíná ten trenér líbit. Vůbec nevím, kde vznikl, kde byl, pro mě je to člověk vytaženej z hospody. Ale je to dobrej a sympatickej borec,“ řekl charismatický šprýmař svým typickým způsobem. V tu dobu ale ještě netušil, že o týden později bude mít lodivoda Bohemky pěkně vedle sebe.

Za svá slova se mu omluvil, Veselý se však na něj ani nezlobil. Dobře věděl, že brněnský patriot a milovník chlebíčků tím nic zlého nemyslel. „Možná jsme se v té hospodě i potkali, jen si to on nepamatuje,“ opáčil s úsměvem na rtech.

O setkání s vládcem klokaní smečky se druhý den Švancara rozpovídal v rozhovoru pro eFotbal.

„Jsem moc rád, že jsme se tam potkali. Už od Ivana Haška jsem měl zprávy, že Jarda je fakt super řízek. A to se jen potvrdilo. Podali jsme si ruce a v klidu si vše vysvětlili. Já se trochu blbě vyjádřil. Myslel jsem to spíš tak, že je to člověk švejkovského typu. A to je prostě pravda. Když mu dáte čepici na hlavu, vypadá jako Švejk. Ale to není vůbec žádná urážka. Švejk je kladná a tuze oblíbená postava,“ konstatoval bývalý skvělý forvard.

Ten na konci pořadu věnoval Veselému obrázek od kreslíře Milana Kounovského a popřál mu vše dobré do jeho další práce. „Podle mě je to super trenér a vážně fajn chlap. Baví mě i ty jeho trefné komentáře po zápasech. Rozhodně je to jeden z koučů, kterým budu hodně fandit. Navíc jsme stejný ročník, naše vztahy jsou úplně v pořádku,“ ujistil Švancara.