Hodně videí, zvědové, konzultace s českými krajánky z Ekstraklasy...slávistický tábor má o Rakówu detailní informace

Hodně videí, zvědové, konzultace s českými krajánky z Ekstraklasy...slávistický tábor má o Rakówu detailní informace
OBSAHUJE VIDEO

Slavia sice nastoupí na půdě Rakówa Čenstochové až ve čtvrtek v podvečer, nicméně v Polsku už se nalézají od úterý. Před střetem s vicemistrem Ekstraklasy posledních dvou sezon, který v posledních čtyřech evropských vystoupeních vůbec neinkasoval, promluvil Zdeněk Houštecký.

"Soupeře jsme viděli už na hodně videích, měli jsme tam i zvědy. Máme detailní informace, některé věci jsme konzultovali i s českými hráči z polské ligy. Hrají hodně do obrany, většinou hrají v rozestavení 5-4-1 a hodně poctivě brání v bloku. Gólů moc nedostávají, bude to velký boj a dobývání. Moc se nepouští do kombinací, spíše spoléhají na defenzivu a rychlý přechod do útoku," pronesl asistent Zdeněk Houštecký, jehož slova vyšla na webu slavia.cz.

Naposledy na Spartak Trnava dorazila v Rakówě návštěva 5434 fanoušků. Prostředí by tedy mělo být snesitelnější, než tomu bylo v Aténách proti Panathinaikosu. "Je to prostředí, které připomíná české stánky jako v Boleslavi nebo v Karviné. Když to vidíte na videích, tak tam je plno. Fanoušci jim vytváří dobrou kulisu. Poláci, jak víme, jsou vášniví fanoušci a bude tam dobrá atmosféra," doplnil člen realizačního týmu sešívaného "S".

Komplikací pro českého vicemistra je ovšem nemalá marodka, na kterou po posledním střetu s Jabloncem přibyli další borci. "Kdyby se mělo hrát v úterý, tak asi nehrají, ale odcestují s námi a rozhodne se před zápasem. Doufejme, že se dají do kupy. Fyzioterapeuti, maséři i doktoři dělají maximum. Věříme, že budou připravení k zápasu," zakončil na slavia.cz slávistický odborník.

Zdroj: slavia.cz