Otočí kormidlo po 12 letech opět směr Česko? V kontaktu s Vydrou je po titulech hladový lovec Jankta s Kuchtou

Otočí kormidlo po 12 letech opět směr Česko? V kontaktu s Vydrou je po titulech hladový lovec Jankta s Kuchtou

Že by se na Letné, kde se neslavil mistrovský titul již od roku 2014, zaměřili na postupné "vyzobávání" českých reprezentantů za zahraničí? 

Ve své době přivedla Sparta ze zahraničí Ondřeje Čelůstku, pak si stáhla do Generali Česká pojišťovna arény Jana Kuchtu a zatím naposledy hodila laso do Španělska Jakubu Janktovi.

Podle nejnovějších zpráv je navíc dvanáctinásobný šampion Česka spojován také s Matějem Vydrou a sportovní ředitel Tomáš Rosický má být s třicetiletým útočníkem v kontaktu.

Rodák z Chotěboře, jehož mezinárodní konto zdobí 44 vystoupení a 7 přesných zásahů, je po svém konci v FC Burnley volným hráčem a bude se moci upsat komukoliv.

Ostřílený klient agentury Chovanec Sport, jehož tržní cena se pohybuje okolo 50 milionů korun, by do Sparty mohl přijít zadarmo, ale přední tuzemská značka z hlavního města by ho nemohla využít hned.

Ještě pár měsíců by totiž kvůli právě probíhající rekonvalescenci nehrál a pravděpodobně by se naplno zapojil do dění až v zimní přípravě před startem jara.

Podobně už ale Sparta postupovala například s Filipem Panákem, jehož si také pořizovala zraněného a tak by to pro ni žádná novinka nebyla.

Vydra opustil české prostředí v létě 2010 poté, co si ho z Bazalů pořídilo Udinese Calcio. Pakliže tedy rychlík s minulostí ve Watfordu, Readinug či Dergby nezvolí setrvání v zahraničí, do domoviny se vrátí po dvanácti letech.

Je to super řízek! Jeden z koučů, kterým budu hodně fandit, řekl Švancara po setkání s Veselým

Zdroj: IG účet @spartanicz