Omluva za hru i výsledky. Vedení Dukly rozhodlo, že na Varnsdorf se půjde zadarmo. Zaplní se Juliska?

Omluva za hru i výsledky. Vedení Dukly rozhodlo, že na Varnsdorf se půjde zadarmo. Zaplní se Juliska?

Současný pohled na tabulku je pro Petra Radu a jeho realizační tým velmi bolestný. Byť Dukla během léta mohutně posilovala a na předsezonní tiskové konferenci potvrdila jednoznačné postupové ambice, rozjezd nového ročníku FNL jí hrubě nevyšel a po třech odehraných kolech je na nule a společně s Vlašimí uzavírá celý peleton.

Dejvické představenstvo v tomto týdenu ozhodlo o tom, že na nadcházející soutěžní duel se severočeským Varnsdorfem mohou všichni fanoušci dorazit zdarma.

A zkrátka nepřijdou ani permanentkřái, na které bude čekat ve fanshopu tradiční značky z Julisky jiný benefit (kupón, který všem nadělí klobásu a pivo či jiný nápoj dle výběru).

Prvních padesát držitelů permanentních karet, kteří navštíví klubovou prodejnu, navíc dostane i týmový plakát na tuto sezonu 2022/2023.

"V utkání 4. ligového kola, kde bude naším soupeřem Varnsdorf, se nebude od diváků vybírat žádné vstupné. Rozhodlo o tom vedení Dukly s přihlédnutím k nevydařenému vstupu do aktuální sezóny. Jde o vstřícné gesto směrem k našim fanouškům a určitou formu omluvy za výsledky i hru v úvodních třech zápasech, které se nám nepovedly," zaznělo na stránkách fkdukla.cz.

To, zda to Hufovi, Součkovi, Moulisovi, Šebrlemu, Kozmovi, Havelkovi a spol. pomůže, se teprve uvidí. Jasněji bude již co nevidět. 4. kolo Fortuna:národní ligy proběhne na Julisce v sobotu 20. srpna od 16:30.

Čerstvě oznámené dejvické posile Havelkovi se líbí postupový cíl Dukly. Jenže Radův soubor zatím pouze prohrává...

Zdroj: fkdukla.cz